Українки чудово виступили у жіночій естафеті Кубку світу з біатлону

views 1464
shares 0
comments 0
Підписуйтесь на наш Telegram telegram Підписатися

В австрійському Хохфільцені естафетною гонкою серед жінок 4х6 км продовжилася програма 3-го етапу Кубку світу з біатлону. Збірна України, яка була представлена Іриною Варвинець (Петренко), Юлією Джимою, Дар'єю Блашко та Оленою Білосюк (Підгрушною), посіла 5-е місце.

Після першого етапу Україна йшла 11-ю, але Джима змогла підтягнутися на сьоме місце, яке зберегла і Блашко. Білосюк пройшла відмінно першу половину дистанції і навіть мали теоретичні шанси зачепитися за третє місце, але на другому вогневому рубежі використовувала два додаткових патрона і в боротьбу за п'єдестал не вклинилася.

Після останньої стрільби українка вийшла шостою, але відразу ж обійшла австрійку і впевнено фінішувала п'ятою.

Цей результат дозволив Україні покращити свої позиції у заліку Кубка націй. Наразі українки посідають восьме місце з 1759 балами в активі. Нагадаємо, перша естафета сезону для жіночої збірної України була провальною – лише десяте місце в Естерсунді.