Український скелелаз виграв чемпіонат світу: у Москві пролунав наш гімн

views 281
shares 0
comments 0
Підписуйтесь на наш Telegram telegram Підписатися

Українець Данило Болдирєв став чемпіоном світу з лазіння на швидкість. Змагання пройшли в Москві.

Як повідомляється на офіційному сайті Міжнародної федерації спортивного скелелазіння (IFSC), наш співвітчизник показав результат 5,80 секунди у кваліфікації, а потім поліпшив його в фіналі – 5,73 секунди. Це дозволило Болдирєву обійти іспанця Еріка Ною Кардону (5,95) та завоювати перше місце.

Після цього на арені в столиці Росії зазвучав гімн України на честь перемоги нашого спортсмена.

Зазначимо, що Болдирєв народився в Донецьку і з дитинства займався різними видами спорту. Спочатку він пішов на гімнастику, а потім пробував себе в плаванні, боротьбі, футболі та легкій атлетиці, але в результаті вибрав скелелазіння. Для Болдирєва це вже друге золото на світовій першості – раніше він вигравав у 2014 році.

Чемпіонат світу зі скелелазіння триватиме до 21 вересня, де змагатимуться 12 українських спортсменів. Сьогодні, 17 вересня, розпочнеться кваліфікаційний етап в дисципліні «боулдеринг».