Повідомити про помилку

У КМДА закликають батьків залишати дітей вдома через зростання COVID-19

4 лютого 2022 14:35
Події
views 847
shares 0
comments 0
Підписуйтесь на наш Telegram telegram Підписатися

У Києві ситуація з коронавірусом серед дітей погіршується. Батьків закликають залишати дітей вдома, якщо є симптоми застуди. Про це заявила заступниця голови КМДА Ганна Старостенко.

«Уже більше тижня ми спостерігаємо понад 300 випадків дитячої захворюваності на COVID-19. Тож закликаємо батьків бути обачними і при перших симптомах застуди у дитини – залишати її вдома, аби запобігти поширенню хвороби», - розповіла вона.

У столиці продовжує зростати кількість нових випадків захворюваності на коронавірусну інфекцію. Однак ситуація із госпіталізацією та навантаженням на медичну систему міста – контрольована. За словами Ганни, це пов'язано передусім із високим рівнем вакцинації проти COVID-19 у столиці, завдяки чому захворювання у більшості випадків протікають у легкій та середній формі.


«За минулу добу у місті було зареєстровано 2869 нових випадків, тоді як два тижні тому ця цифра була майже вполовину менша. Водночас ситуація з госпіталізацією у місті – контрольована і не призводить значного навантаження на медичну систему. Так, станом на сьогодні зайнятість ліжок у лікарнях, виділених під пацієнтів із COVID-19, складає 26%», – сказала Старостенко.


Вона також закликала містян дотримуватися карантинних обмежень, які діють у місті, а також простих правил: носити маски, дотримуватися дистанції, мити руки, обробляти їх дезінфікуючими засобами, провітрювати приміщення та робити вологе прибирання. А при перших ознаках хвороби – лишатися вдома та обмежити спілкування з іншими.

Коментарі

Інші новини по темi