Повідомити про помилку

Вторгнення в Україну: Кулеба озвучив тристоронній підхід до спроб відрадити РФ

9 грудня 2021 10:35
Політика
views 584
shares 0
comments 0
Підписуйтесь на наш Telegram telegram Підписатися

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що у разі повномасштабного російського вторгнення в Україну, союзники Києва можуть завдати економічного удару, а українська армія боротиметься на землі. Він вважає, що ціна вторгнення має бути для Росії нестерпною.

За словами Кулеби, він працює із союзниками, такими як США та Великобританія, над способами стримування Кремля. Про це він заявив британському каналу Sky News під час відвідування країни, де глава українського МЗС провів низку зустрічей із представниками уряду Британії.

«Ми – разом із партнерами – повинні зробити цю ціну нестерпною для Путіна. Вони [США та інші союзники] можуть завдати економічного удару. Ми боротимемося на землі. Я шкодую про це, але буде багато мертвих російських солдатів, і ми сподіваємося, що президент Путін не хоче, щоб це сталося, – сказав Кулеба.


За його словами, у разі нападу Москви українська армія буде готова захистити свої території. Кулеба вважає, що країна з партнерами повинні зробити цю ціну нестерпною для президента РФ Володимира Путіна.

Головний дипломат країни також описав тристоронній підхід до спроб відрадити Росію від нового нападу:

- політичні повідомлення,

- санкції,

- тісніша співпраця з партнерами.

Кулеба зазначив, що не очікував, що сили НАТО будуть боротися з Росією з українськими військами у разі вторгнення, проте розраховував на підтримку Альянсу.

«Ми просимо допомогти нам уникнути війни або, якщо у нас немає альтернативи через готовність Росії почати війну, допомогти нам зміцнити нашу армію, — заявив міністр закордонних справ.

Коментарі

Інші новини по темi