Повідомити про помилку

Росія передбачила трильйон рублів на утримання ОРДЛО — розвідка

26 вересня 2021 22:38
Росія
views 630
shares 0
comments 0
Підписуйтесь на наш Telegram telegram Підписатися

Про це повідомляють журналісти проекту «Радіо Свобода» «Донбас.Реалії».

Журналістам надали документ, згідно з яким у бюджеті РФ передбачено 990 мільярдів рублів — близько 330 млрд грн або $13,6 млрд — на 2022-2024 роки.

Внутрішні російські дані свідчать, що на окупованих районах Донецької та Луганської областей проживає близько 2,9 млн осіб.

38% з них – пенсіонери. Середня зарплата в ОРДЛО складає 15 тис. рублів, на 20 тис. менше, ніж у сусідній Ростовській області.

У планах Кремля через три роки, у 2024-му, вивести рівень доходів в ОРДЛО до показників тієї ж Ростовської області 2019 року. Варто зазначити, що військова складова утримання першого та другого армійських корпусів фінансується окремо.

«Сценарні програми, які були ухвалені урядом Російської Федерації спрямовані на повну інтеграцію окупованого Донбасу в російську економіку. Нещодавно урядом Російської Федерації було проведено окреме засідання, присвячене окупованим територіям і там було прийнято програму підтримки Т1 і Т2, як вони називають наші окуповані території. Після цього засідання уряду Назаров (Сергій Назаров – заступник міністра економічного розвитку РФ – ред.) приїхав у Ростов, провів нараду з представниками так званих „урядів“ Донецька і Луганська, довів керівні вказівки і уже ми бачимо реалізацію„, – розповів представник одного з розвідувальних органів України.

Згідно з даними української розвідки, управління соціально-економічним життям на окупованому Донбасі здійснюється через Міжвідомчу комісію з надання гуманітарної підтримки постраждалим територіям південно-східних районів Донецької та Луганської областей України, створену в грудні 2014 року.

Фінансування відбувається через московський Благодійний фонд підтримки міжнародних гуманітарних проектів. Керівник Міжвідомчої комісії і голова наглядової ради Благодійного фонду – заступник міністра економічного розвитку РФ Сергій Назаров. Окрім того, низка співробітників цього фонду обіймають посади в керівництві маріонеткових урядів  терористів «ДНР» і «ЛНР».

У Донецьку – це заступники керівника так званого «уряду» «ДНР» Володимир Пашков і Володимир Антонов, керівник апарату так званого «уряду» Володимир Йожиков і Віктор Колесник – «радник» ватажка угруповання «ДНР». У Луганську працівниками Благодійного фонду є «радники» ватажка угруповання «ЛНР» Віталій Кузнєцов і Микита Дворніков (справжні прізвища Віталій Якуш і Микита Картошкін), так званий міністр промисловості «ЛНР» Сергій Неверов (насправді Сергій Богданов) та голова спостережної ради місцевої компанії «Востокуголь» Андрій Разін (Андрій Чурін).

Коментарі

Інші новини по темi