Повідомити про помилку

Через загострення на Донбасі ТКГ провела позачергове засідання

1 вересня 2021 21:07
Політика
views 188
shares 0
comments 0

Сьогодні відбулося позачергове засідання підгрупи з безпеки ТКГ. Сторони обговорили питання низки критичних порушень режиму припинення вогню з боку проросійських бойовиків. Про це пише пресслужба української делегації у ТКГ.

«Сьогодні відбулось позачергове засідання підгрупи з безпеки Тристоронньої контактної групи по Донбасу, ухвалене Координатором послом Х. Чевіком, Головою СММ ОБСЄ в Україні», — йдеться у повідомленні.

Сторони обговорили числені грубі порушення режиму припинення вогню, зокрема, обстріли противником району Авдіївки та роботу координаційного механізму для їх профілактики та у разі порушення.

Позиція Української делегації, яка полягає в тому, що Підгрупа з безпеки має бути частиною координаційного механізму і саме за її допомогою сторони мають веріфікувати порушення режиму припинення вогню знайшла своє практичне підтвердження.

«Ми вимагаємо від російської сторони вжити негайних заходів щодо припинення порушеннь режиму припинення вогню та повернутися до його повного дотримання», — відзначає пресслужба. 

Підписуйтесь на наш Telegram telegram Підписатися

Коментарі

Інші новини по темi