Повідомити про помилку

Тещі Шарія вручили підозру за підробку документів

25 вересня 2021 08:32
Події
views 2393
shares 0
comments 0
Підписуйтесь на наш Telegram telegram Підписатися

Про це повідомили в пресслужбі СБУ.

Співробітники Служби безпеки України повідомили про підозру одній із керівниць «Партії Шарія». За попередніми даними, вона займалася підробкою документів про «купівлю» даної політичної сили і про обрання її «очільників».

Підозру оголошено за ч.2 ст. 205-1 Кримінального кодексу України — підроблення документів, які подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи та фізичних осіб-підприємців.

В СБУ заявили, що мають аргументовані докази причетності вказаної особи до підробки документів про перереєстрацію політичної партії «Об'єднана Україна» у політичну партію «Партія Шарія». Більше того, зловмисниця фальсифікувала протоколи засідань «політичної сили», що дозволило «обрати потрібних керівників партії».

За даними джерел Liga.net, мова йде про матір Ольги Шарій — Аллу Бондаренко.

Нагадаємо, що раніше Віктор Шарій, на якого зареєстровано «Партію Шарія», заявив, що не має жодного відношення до діяльності даної «політичної сили» і лише дав нотаріальну згоду на використання в ній свого прізвища. При чому зробив це за грошову винагороду у $500.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваній запобіжного заходу.

СБУ продовжує слідство і встановлює коло інших осіб, які можуть бути причетні до цієї протиправної діяльності.

Зазначимо, так звана «партія Шарія» перебуває в процесі заборони в Україні.

23 липня 2020 року до Окружного адміністративного суду Києва (ОАСК) звернувся вінницький активіст Юрій Хорт з проханням зобов'язати Міністерство юстиції звернутися до суду щодо заборони діяльності партії. Позивач попросив суд визнати протиправною бездіяльність Мін'юсту щодо неприйняття рішення з приводу невідповідності діяльності партії проросійського блогера вимогам Закону «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Приводом для можливої заборони партії стало використання образу Йосипа Сталіна разом з партійною символікою у відеоматеріалах Анатолія Шарія, а також підтримка проросійським блогером репресивної політики Сталіна в соціальних мережах.

30 липня ОАСК відкрив провадження щодо заборони діяльності партії Шарія.

28 травня цього року  той же ОАСК призупинив провадження до закінчення експертиз. 

Як наголосив адвокат Шарія Валентин Рибін, помилково через заяви однієї людини, а саме Анатолія Шарія, забороняти всю партію.

«Висловлювання фізичної особи не є підставою для заборони політичної партії, на жаль, на даному етапі влада цього не чує», – заявив він.

Коментарі

Інші новини по темi