Повідомити про помилку

Синоптик прогнозує чисте небо над Україною та спекотне повітря.

9 липня 2021 10:43
Погода
views 1471
shares 1
comments 0
Підписуйтесь на наш Telegram telegram Підписатися

За прогнозом Sinoptik.ua під дією антициклону Україна буде перебувати приблизно до середини липня. Непоступливе спекотне повітря визначатиме погоду в нашій країні.

Сонячне випромінювання все більше нагріває землю. Нам залишається тільки адаптуватися під забаганки погоди. Люди можуть пережити температуру +50 °С за умови, що вологість повітря буде низькою. При високій вологості критична температура повітря для людини +35 °С.

У спеку багато людей можуть відчувати погіршення фізичного стану: підвищення тиску, загострення хронічних захворювань. Для того, щоб цього не сталося, необхідно дотримуватися правил: носити головний убір, пити багато води.

Крім того, при малохмарній спекотній погоді та при слабкому вітрі погіршується екологічна обстановка. Шкідливі домішки накопичуються у приземному шарі атмосфери. У цей період краще знаходиться за містом, біля водойм. У місті найбезпечніші години — ранкові та вечірні.

У понеділок на День апостолів Петра та Павла у деяких регіонах України можуть пройти дощі. Народ помітив: «Якщо на Петра один дощ – врожай непоганий, два – добрий, а три – багатий».

На півдні країни очікується ясна погода, температура вдень до понеділка включно +29...+32 °С, у понеділок мінлива хмарність, вітер слабкий до помірного. В Одесі температура повітря буде відчуватися на 1-2 градуси вище показань термометра. У Криму дощі припиняються й встановлюється спекотна суха погода до +30 °С.

Температура води біля курортів Чорного моря до +24 °С, біля курортів Азовського моря до +26,7 °С.

У східних областях України до понеділка сонячно та спекотно, до +33 °С. Північний, північно-східний вітер слабкий до помірного. Вологість повітря вдень невелика, тому спека переноситиметься досить легко.

У Маріуполі сонячно, температура повітря вдень +31 °С, вночі +21...+22 °С. Вітер північних напрямків до 4 м/сек. Температура води на морському узбережжі до +26 °С.

На заході країни тільки у понеділок може з'явитися легка хмарність, в п'ятницю та вихідні — ясно, спекотно, вдень +28...+30 °С. Температура води в річці Тиса біля Чопа +21 °С.

У високогір'ї Карпат вдень +21...+23 °С, вночі до +14 °С. Є невелика ймовірність дощу у понеділок.

У Львові в п'ятницю ясно, у вихідні та понеділок мінлива хмарність, температура повітря вдень до +30 °С, вночі +19...+21 °С, вітер слабкий.

На півночі та в центрі країни жарко, +30...+32 °С вдень, +19...+22 °С вночі. Температура води у річці Дніпро біля Дніпра +23 °С, у Ворсклі біля Полтави +24 °С, у Десні біля Чернігова +26 °С.

У Києві денна температура повітря буде +31...+32 °С, вночі +19...+22 °С. У п'ятницю — ясно, у вихідні — хмарно з проясненнями. Вітер слабкий. Вода в Дніпрі прогріється до +25 °С. В ці дні не забуваємо про захист від спеки: одяг з натуральних тканин, сонцезахисні окуляри, головний убір.

Синоптик прогнозирует жару и чистое небо над Украиной

По прогнозу Sinoptik.ua под действием антициклона Украина будет находиться предположительно до середины июля. Неуступчивый жаркий воздух определит погоду в том числе и в нашей стране.

Солнечное излучение все больше нагревает землю. Нам ничего не остается, кроме как адаптироваться под прихоти погоды. Люди могут пережить температуру +50 °С при условии, что влажность воздуха будет низкой. При высокой влажности потолок критической температуры воздуха для человека +35 °С.

В жару многие люди могут испытывать ухудшение физического состояния: повышение давления, обострение хронических заболеваний. Для того, чтобы этого не произошло, необходимо соблюдать всем известные правила: не ходить под палящим солнцем без головного убора, пить много воды.

Кроме того, при малооблачной жаркой погоде и слабом ветре ухудшается экологическая обстановка. Вредные примеси накапливаются в приземном слое атмосферы. В этот период лучше находится за городом, у водоемов. В городе самые безопасные часы – утренние и вечерние.

В понедельник на День Апостолов Петра и Павла в некоторых регионах Украины могут пройти дожди. Народ заметил: «Если на Петра один дождь – урожай неплохой, два – хороший, три – богатый».

На юге страны ожидается ясная погода, температура днем до понедельника включительно +29…+32 °С, в понедельник малооблачно, ветер слабый до умеренного. В Одессе температура воздуха будет ощущаться на 1-2 градуса выше показаний термометра. В Крыму дожди прекращаются и устанавливается жаркая сухая погода до +30 °С.

Температура воды у курортов Черного моря до +24 °С, у курортов Азовского моря до +26,7 °С.

В восточных областях Украины до понедельника солнечно и жарко, до +33 °С. Северный, северо-восточный ветер — слабый до умеренного. Влажность воздуха днем небольшая, поэтому жара будет переноситься достаточно легко.

В Мариуполе солнечно, температура воздуха днем +31 °С, ночью +21…+22 °С. Ветер северных направлений до 4 м/сек. Температура воды на морском побережье до +26 °С.

В западном регионе страны только к понедельнику может появиться легкая облачность, в пятницу и выходные – ясно, жарко, днем +28…+30 °С. Температура воды в реке Тиса возле Чопа +21 °С.

В высокогорье Карпат днем +21…+23 °С, ночью до +14 °С. Есть небольшая вероятность дождя в понедельник.

Во Львове в пятницу ясно, в выходные и понедельник малооблачно, температура воздуха днем до +30 °С, ночью +19…+21 °С, ветер слабый.

На севере и в центре страны жарко, +30…+32 °С днем, +19…+22 °С ночью. Температура воды в реке Днепр возле Днепра +23 °С, в Ворскле возле Полтавы +24 °С, в Десне возле Чернигова +26 °С.

В Киеве температура воздуха днем поднимется до +31…+32 °С, ночью +19…+22 °С. В пятницу — ясно, в выходные — малооблачно. Ветер слабый. Вода в Днепре комфортная для купания, +25 °С. Не забываем о защите от жары: одежда из натуральных тканей, солнцезащитные очки, головной убор.

60e7fe225ba8a.jpg

Коментарі

Інші новини по темi