«Шахтар» зіграв внічию з «Минаєм» у матчі з трьома вилученнями

views 334
shares 0
comments 1
Підписуйтесь на наш Telegram telegram Підписатися

Футболісти закарпатського «Миная» зіграли у неділю внічию (1:1) із донецьким «Шахтарем» у 6-у турі чемпіонату України.

На 15 хвилині суддя Катерина Монзуль вилучила з поля гравця «Шахтаря» Марлона.

На 33 хвилині Лассіна Траоре заробив гірникам, які грали в меншості, пенальті. В результаті Траоре сам і відправив круглого до воріт «Миная».

У другому таймі закарпатці зрівняли рахунок - Рустам Ахмедзаде забив на 76 хвилині.

На шостій додатковій хвилині суддя вилучила з поля Додо у «Шахтаря» та Ельдара Кулієва  у «Миная».

Результатів попередніх поєдинків:

«Чорноморець» (Одеса) — «Олександрія» — 2:2

«Інгулець» (Петрове) — «Маріуполь» — 3:0

«Металіст 1925» (Харків) — «Дніпро-1» — 1:2

«Динамо» (Київ) — «Колос» (Ковалівка) — 7:0.

«Десна» (Чернігів) — «Верес» (Рівне) — 0:4.

Турнірне становище клубів УПЛ: «Динамо» — 16 очок (після 6-ти ігор), «Шахтар» — 13 (6), «Дніпро-1» — 13 (6), «Десна» — 12 (6), «Ворскла» — 11 (5), «Олександрія» — 11 (6), «Верес» — 8 (6), «Зоря» — 7 (5), «Інгулець» — 7 (6), «Металіст 1925» — 6 (6), Минай" — 5 (5), "Колос" — 5 (5), ""Рух" — 4 (5), "Чорноморець" — 4 (6), "Львів" — 2 (5), "Маріуполь" — 1 (6).