Повідомити про помилку

Міністр оборони Олексій Резніков пов'язав загострення на Донбасі з Радбезом ООН

17 лютого 2022 21:33
Події
views 2443
shares 0
comments 0
Підписуйтесь на наш Telegram telegram Підписатися

Міністр оборони Олексій Резніков вважає, що загострення на Донбасі пов'язане із засіданням Радбезу ООН, яке присвячене мінському процесу. На його думку, сьогоднішні обстріли є свідомими провокаціями. Про це повідомляє Міноборони.

«Незаконні збройні формування за підтримки Росії збільшили кількість провокацій. Це зроблено свідомо напередодні засідання Ради безпеки ООН, під час якого розглядатиметься питання виконання Мінських домовленостей. Треба відзначити збільшення кількості прицільних обстрілів, які створюють небезпеку для мирних мешканців, у тому числі, дітей. Водночас, Російська Федерація нарощує інформаційну кампанію із залученням окупаційних адміністрацій для обґрунтування розширення масштабів збройної агресії проти нашої Держави. Наші представники у СЦКК здійснили усі необхідні процедури реагування, задіяні відповідні механізми на рівні СММ ОБСЄ. Очікуємо, що відповідна інформація буде відображена у звітах СММ ОБСЄ», — сказав Міністр оборони.


Резніков додав, що українська сторона забезпечить максимальний доступ українських та іноземних ЗМІ до місць обстрілів.

«Ми неухильно дотримуємось усіх взятих на себе зобов'язань і вживаємо заходів для забезпечення безпеки наших громадян. Також ми будемо інформувати міжнародних партнерів. Спільно з колегами з інших відомств ми забезпечимо максимальний доступ українських та іноземних ЗМІ до місць обстрілів, ми максимально прозорі. Буде зроблено усе, щоб надати світу об'єктивну інформацію про те, хто насправді порушує Мінські домовленості і не хоче миру. Усі факти, які сьогодні сталися, мають бути розслідувані. Це дозволить більш ефективно діяти в майбутньому з метою підтримання режиму припинення вогню», — додав Резніков.

Теги

Коментарі

Інші новини по темi