Повідомити про помилку

Влада столиці демонтувала пам'ятний знак на честь дружби Москви та Києва

6 вересня 2021 11:34
Київ
views 665
shares 1
comments 0

Про це заявили у КМДА.

«Цього шматка граніту в Києві вже немає. І це наша з вами перемога. Наразі пам»ятник зберігається в Голосіївській РДА та має стати експонатом майбутнього музею тоталітаризму", — наголосила депутатка Київської міської ради Аліна Михайлова.

Зазначається, що комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Голосіївського району, на балансі якого знаходився монумент, виконало рішення Київської міської ради від 08 липня 2021 року.

Пам'ятник на честь дружби Києва та Москви було встановлено у серпні 2001 року. Тоді Голосіївський район називався Московським. У 2015 році активісти розмалювали монумент у синьо-жовті кольори. У липні 2021 року Київська міська рада через численні звернення мешканців столиці прийняла рішення про демонтаж монумента.

"Держава-агресор загрожує збереженню суверенітету України, всупереч мирним угодам. У результаті пам'ятні знаки на честь дружби втратили свій сенс і викликають значний суспільний резонанс", — заявив тоді заступник міського голови та секретар міськради Володимир Бондаренко.

Повідомляється, що пам'ятник стане експонатом майбутнього музею тоталітаризму.

 

Підписуйтесь на наш Telegram telegram Підписатися

Коментарі

Інші новини по темi