Повідомити про помилку

Прем'єр-міністр Польщі закликав російську владу визначитися, чи буде вона з Європою або проти неї

11 грудня 2021 12:36
Політика
views 615
shares 4
comments 0
Підписуйтесь на наш Telegram telegram Підписатися

Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький закликав російську владу визначитися, чи буде вона з Європою або проти неї. Та зазначив, що сьогодні Росія обирає конфлікт. Про це повідомляється у заяві польського прем'єра в інтерв'ю La Repubblica.

«Росія має обрати, чи хоче бути з Європою чи проти неї. Володимир Путін сьогодні обирає конфлікт. І це шкодить не лише Європі, а й його власній країні», – наголосив глава польського уряду.

Моравецький наголосив, що Європа не хоче конфлікту з Росією.


«Але Європа не може дозволити тиск і шантаж на ґрунті енергетики. Тому перед лицем провокацій Путіна ми повинні бути єдиними. Час поступок минув. Ми повинні жорстко реагувати шляхом введення санкцій», – зауважив політик.

Польський прем'єр також прокоментував переговори президента США Джо Байдена з російським президентом. За його словами, він «був би вдячний президенту Байдену, якщо ця бесіда спричинить зниження активності Росії на кордоні з Україною та Європою».

«Але досвід показує, що Путіну довіряти не можна, і політика поступок не діє», – резюмував Моравецький.

Нагадаємо, днями повідомлялось, що у Росії бояться розміщення ракет в Європі. За словами заступника міністра закордонних справ Росії Сергія Рябкова, Кремль хоче обговорити з НАТО неприпустимість таких дій.

Коментарі

Інші новини по темi