Паралімпіада: українці виграли 2 золота, п'ять срібних та дві бронзові медалі

comments 0
Підписуйтесь на наш Telegram telegram Підписатися

29 серпня збірна України завоювала 9 медалей на Паралімпійських іграх у Токіо.

Золоті нагороди Україні принесли легкоатлетка Оксана Зубковська у стрибках в довжину та Роман Полянський у академічному веслуванні на 2 км.

Зубковська у фіналі продемонструвала результат 5,54 метра. Стрибунці не вдалось перевершити свій світовий рекорд,, який вона встановила у 2012 році на Іграх в Лондоні (6,60 м).

Три срібні медалі Україна виграла у плаванні: Андрій Трусов (400 м вільним стилем), Денис Остапенко (50 м на спині), Ілля Яременко (50 вільним стилем). Також срібло опинилося в руках нашої легкоатлетки Анастасії Мисник (штовхання ядра) та Наталії Олійник (пауерліфтинг, до 79 кг).

Олександр Назаренко став бронзовим призером з дзюдо у вазі до 90 кг. А Максим Веракса фінішував третім у дисципліні плавання (50 м вільним стилем).

Збірна України продовжує залишатися у топ-5 медального заліку Паралімпіади. У нашої команди 10 золотих медалей, 22 срібних і 11 бронзових.