Повідомити про помилку

В окупованому Криму «управління освіти» збирає особисті дані про неповнолітніх для ФСБ

14 серпня 2021 12:04
Події
views 151
shares 0
comments 0
Підписуйтесь на наш Telegram telegram Підписатися

В окупованій Керчі «управління освіти» збирає особисті дані про неповнолітніх для ФСБ РФ. Йдеться про дітей від 12 років. Про це повідомляє  «Кримська правозахисна група».

«Відповідно до запиту „Управління Федеральної Служби безпеки Російської Федерації по Республіці Крим і місту Севастополю“ необхідно 10 серпня 2021 року до 15:00 представити відомості про дітей у віці від 12 до 17 років, які навчаються в загальноосвітніх установах міста Керчі, згідно з доданою формою. Додатково повідомляємо, що повноваженнями органів ФСБ Росії передбачено отримання персональних даних без згоди суб'єкта», — йдеться в листі «керівника управління освіти» Віктора Дахіна.


Як повідомлялося, в окупованій Керчі «управління освіти збирає особисті дані про неповнолітніх для ФСБ, без дозволу на це дітей від 12 років. На вимогу «начальника управління освіти директори шкіл передали дані, куди входили ім'я, прізвище, по батькові, число, місяць, рік народження і номер мобільного телефону всіх учнів до 17 років. Правозахисник назвав це порушенням права на приватне життя. 


Правозахисники вважають це порушенням права на приватне життя.

Коментарі

Інші новини по темi