Повідомити про помилку

Діти в усіх столичних школах підуть на осінні канікули за графіком – з 25 жовтня

13 жовтня 2021 16:40
Суспільство
views 190
shares 0
comments 0
Підписуйтесь на наш Telegram telegram Підписатися

У Києві осінні шкільні канікули почнуться за графіком — з 25 жовтня. У КМДА заявили, що причини для їх дострокового початку відсутні. Про це повідомляє пресреліз Київської міської державної адміністрації (КМДА).

«Причин для дострокового початку осінніх канікул немає. Наразі в школах Києва на Covid-19 хворіє трохи більше ніж 800 учнів, а це менше ніж 0,3% від загальної кількості столичних школярів. Крім того, у всіх закладах освіти вже вакциновано понад 86% працівників, що є однією з основних умов очної роботи. Враховуючи темпи вакцинації, вже до кінця жовтня ми вакцинуємо практично 100% співробітників», – заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Він також зазначив, що станом на сьогодні майже в усіх закладах освіти увімкнули опалення, а за вихідні до опалення підключать всі заклади освіти, яких у місті понад 900. Таким чином, в місті створені всі умови для безпечного продовження освітнього процесу.

Валентин Мондриївський додав, що такий крок – це в першу чергу, турбота про організацію якісного освітнього процесу для школярів та підтримка тих родин, де у батьків немає можливості залишати дітей вдома через необхідність ходити на роботу.

Нагадаємо, що, відповідно до рішення Кабміну, освітній процес не має зупинятися навіть у тих регіонах, які потрапили до червоної зони, але за умови 100 відсоткової вакцинації працівників закладу освіти.

Коментарі

Інші новини по темi