Повідомити про помилку

Денис Монастирський провів телефонну розмову з міністром внутрішніх справ Польщі

12 листопада 2021 19:40
Події
views 308
shares 0
comments 0
Підписуйтесь на наш Telegram telegram Підписатися

Глава Міністерства внутрішніх справ Денис Монастирський провів телефонну розмову з міністром внутрішніх справ Республіки Польща Маріушем Камінським. Про це інформує Департамент комунікації МВС України.

В ході розмови, яка відбулась сьогодні, 12 листопада, зокрема, обговорили питання міграційної кризи на польсько-білоруському кордоні. 

Денис Монастирський запевнив міністра внутрішніх справ Польщі у солідарності та підтримці позиції польського уряду щодо загострення ситуації на польсько-білоруському кордоні.

«Україна підтримує Польщу у цей непростий час і сподівається, що їй вдасться у мирний та цивілізований спосіб прийти до розв'язання штучно інспірованої кризи», — зауважив міністр внутрішніх справ України.

Вже завтра розпочне свою роботу на ділянці українсько-польського кордону координаційна група з офіцерів-прикордонників та нацгвардійців. Її діяльність полягатиме в обміні оперативними та розвідувальними даними, а також досвідом щодо реагування польських прикордонників, ознайомлення із тактикою дій мігрантів та сил, що їх координують. На період міграційної кризи міністри внутрішніх справ України та Польщі щотижня будуть проводити наради в телефонному режимі. 


«Ми готові оперативно розглянути будь-який запит польської сторони щодо надання допомоги у розв'язанні нинішньої ситуації», — сказав Денис Монастирський.

Очільник МВС України ініціював зустрічі міністрів закордонних та внутрішніх справ на платформі «Люблінського трикутника», аби скоординувати дії для ефективного протистояння викликам гібридного характеру з боку недружніх держав – Російської Федерації і Білорусі.

Сторони також обговорили питання співробітництва в правоохоронній сфері, зокрема активізацію роботи над проєктом угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про співробітництво у сфері боротьби зі злочинністю.

Міністр внутрішніх справ Польщі Маріуш Камінський на звернення Дениса Монастирського запевнив, що Україна залишиться в «зеленій зоні» поїздок.

Коментарі

Інші новини по темi