views 1596
shares 0
comments 0
Підписуйтесь на наш Telegram telegram Підписатися

У своєму другому матчі кваліфікаційного раунду Євро-2022 юнацька збірна України U-19 здолала команду Фінляндії.

Після перемоги у стартовому поєдинку відбору європейської першості 2022 року над Мальтою (4:2) сьогодні в польській Плевісці підопічні Володимира Єзерського зустрічалися з Фінляндією.

Українці пропустили першими: на 21-й хвилині Ессе Ніккі після подачі кутового спрямував м'яч у сітку воріт Твардовського. Проте вже через 15 хвилин українці зрівняли рахунок завдяки голу півзахисника «Дніпра-1» Єгора Ярмолюка. Це його другий поспіль гол на 36-ій хвилині: у матчі проти Мальти він допоміг команді в той самий час.

17-річний Ярмолюк потрапив до рейтингу The Guardian «Наступне покоління-2021».

Вирішальною ж у поєдинку виявилася 75-а хвилина. Наша команда отримала право на пенальті, який реалізував Іван Лосенко. У підсумку — 2:1, вольова перемога збірної України, яка із шістьма очками очолює групу 5.

Україна (U-19) — Фінляндія (U-19) — 2:1 (1:1)

Голи: Ярмолюк (36), Лосенко (75, з пенальті) — Ніккі (21).

Україна (U-19): Твардовський, Удод, Козік (Малиш, 87), Мампассі, Булеза, Очеретько (к), Яцик (Лосенко, 46), Ярмолюк, Волошин (Фаріна, 82), Горбач, Шостак (Микитишин, 68).

Фінляндія (U-19): Рійхімякі (к) (Хенрікссон, 46), Тало (Кемппайнен, 46), Петтерссон, Ніккі, Ківікко, Пююхтія, Коскінен, Патут, Сааріківі (Садіку, 85), Мерілуото, Саломаа (Терхо, 46).

Попередження: Патут (10), Мерілуото (50), Пююхтія (54), Петтерссон (70), Хенрікссон (74).

Другий сьогоднішній матч у групі 5, між збірними Польщі та Мальти, завершиться пізніше.

Нагадаємо, головною спортивною подією вечора буде матч між збірною України та Фінляндії за друге місце у групі та можливість виходу в плей-офф Чемпіонату світу-2022. Букмекери ставлять на Україну в цьому матчі.