Повідомити про помилку

Прем'єр-ліга: Зоря перемогла Дніпро-1, Львів — Минай, а Десна програла харківському Металісту

26 вересня 2021 22:12
Футбол
views 155
shares 0
comments 0
Підписуйтесь на наш Telegram telegram Підписатися

Дніпро-1 поступився Зорі у домашньому матчі.

Дніпряни в разі перемоги увірвались би в топ-3, а луганчани наблизились би до неї на мінімальну відстань – саме тому нічия нікого не влаштовувала.

На початку гри дніпряни створили два моменти: Нельсон виконав простріл з-за меж штрафного, але м'яч пролетів вище воріт.

Згодом удар Сайядманеша головою після подачі від Кабаєва пройшов повз ближню стійку.

На 21-й хвилині Зоря провела швидку контратаку, завершивши її прострілом з правого флангу та ударом Кочергіна. Кожокару відбив м'яча, однак Булеца зіграв на добиванні – 0:1!
Через три хвилини автор останнього голу збірної на Євро-2020, Довбик, міг зрівнювати рахунок, обігравши Вернидуба й пробивши з лівого краю
штрафного майданчика. Воротар Зорі Мацапура не дав дніпрянам зрівняти рахунок.

Другий тайм відзначився високою активністю дніпрян.

На 50-й хвилині Довбик обіграв Цвека й провів передачу під удар Когуту з близької відстані, однак Ігор так і не пробив. На 55-й же Піхальонок зі стандарту вистрілив у лівий кут – м'яч пройшов поруч зі стійкою.

Під кінець гри господарі залишились у меншості — Когут отримав дві жовті картки.

На 87-й Кочергін пройшов Сватка й з меж штрафного пробив у ворота Кожокару — 2:0. На 90+1-й свіжий Шахаб перехопив скидку Адамюка, пробивши у порожні ворота – 0:3! На 90+6-й Кочергін встановив остаточний рахунок, отримавши пас від Луньова й з лівого краю штрафного майданчика розстрілявши ворота. 0:4.

Зоря набрала 17 очок, піднявшись на четверту сходинку в турнірній таблиці.

Львів обіграв Минай з рахунком 2:1, здобувши першу перемогу в сезоні чемпіонату. Ця перемога дозволила львівському клубу покинути останнє місце і піднятися на 13-ту сходинку.

У ще одному матчі дня Десна вдома сенсаційно програла Металісту 1925 — 1:2.