Повідомити про помилку

У Києві пройшов ЛГБТ-марш

19 вересня 2021 12:54
Події
views 480
shares 0
comments 0
Підписуйтесь на наш Telegram telegram Підписатися

У Києві відбувся марш рівності, його протяжність склала один кілометр. Хода завершилася на площі Льва Толстого. 

Про це повідомляє пресслужба Національної поліції. Незважаючи на те, що правоохоронці та військовослужбовці посилили заходи безпеки, не обійшлося без провокацій з боку противників ЛГБТ.


Як повідомив начальник поліції Києва Іван Вигівський, у день проведення маршу за відповідним маршрутом та поряд із ним правоохоронці обмежать доступ до території, але ці заходи будуть діяти виключно для належного забезпечення порядку:

«Столична поліція готова до належного забезпечення правопорядку під час Маршу рівності. Будуть встановлені загороджувальні турнікети і фільтраційні пункти з металошукачами й пропускним режимом. Також на охорону публічної безпеки залучимо вибухотехніків та кінологів зі службовими собаками, а з метою недопущення провокацій чи конфліктних ситуацій між учасниками акції та іншими громадянами посилено нестимуть службу наряди поліції діалогу».

Поліція Києва працюватиме для того, щоби на належному рівні забезпечити правопорядок та безпеку кожного громадянина, а також свободу зборів і демонстрацій. Тож звертається до мешканців та гостей міста з проханням поставитися з розумінням та заздалегідь обрати маршрути з урахуванням тимчасових обмежень.

У зв'язку з проведенням Маршу рівності правоохоронці обмежили рух для автотранспорту на Володимирській вулиці, бульварі Тараса Шевченка, Терещенківській вулиці, вулиці Льва Толстого і на площі Льва Толстого.

Теги

Коментарі

Інші новини по темi