Повідомити про помилку

ООС: Окупанти блокують роботу КПВВ на сході України

15 серпня 2021 16:32
Суспільство
views 267
shares 0
comments 0
Підписуйтесь на наш Telegram telegram Підписатися
Наразі КПВВ функціонують щоденно з 8.00 до 16.00, однак рух у більшості гуманітарних дорожніх коридорів заблоковано з боку тимчасово окупованої території України. Про це інформує пресцентр штабу Операції об'єднаних сил у Facebook.

З семи відкритих КПВВ повноцінний пропуск здійснюється лише в «Станиці Луганській». Пасажиропотік у ньому у порівнянні з минулим тижнем зменшився на 33 %. Зниження інтенсивності перетину лінії розмежування фіксується з моменту зміни правил перетину пов'язаних з карантином. Загалом за тиждень через цей дорожній коридор на тимчасово окуповану територію України пройшли 8 991 особа, а на контрольовану територію – 7 460 осіб.


Навпроти КПВВ «Новотроїцьке» окупанти розблоковують рух, тільки для окремих громадян, двічі на тиждень – у понеділок та п'ятницю. У ці дні лінію розмежування в контрольному пункті перетнули 660 осіб та 67 транспортних засобів до тимчасово окупованої частини Донеччини, водночас 504 особи та 88 транспортних засобів проїхали на підконтрольну українській владі територію.

Прикордонники виявили 4 громадян, які прямували на контрольовану територію за частково підробленими документами. До Нацполіції направлені повідомлення про виявлення ознак кримінальних правопорушень.

Через КПВВ «Новотроїцьке» і «Щастя» проїхали 24 вантажівки з гуманітарною допомогою від Міжнародного Комітету Червоного Хреста та Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. Міжнародні організації доставили мешканцям тимчасово окупованої території України понад 184 тонни товарів медичного призначення, гігієнічних наборів та будівельних матеріалів.
Нагадуємо, що в контрольних пунктах змінено умови перетину лінії розмежування пов'язані з карантином.


Громадяни України, які підлягають самоізоляції під час слідування на контрольовану територію, зобов'язані встановити та активувати мобільний додаток системи «Вдома». У разі неможливості встановлення мобільного додатка вони підлягають обсервації. А іноземцям під час перетину лінії розмежування окрім цього необхідно мати поліс страхування.


«Водночас діє широкий перелік категорій громадян до яких самоізоляція не застосовується. З повним переліком категорій осіб, хто не підпадає під самоізоляцію, радимо громадянам ознайомитися завчасно. Самоізоляція припинятиметься в разі одержання негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту, який проведено після перетину КПВВ»
, — йдеться у повідомленні.


Також обов'язковою умовою залишається проходження температурного скринінгу та перебування в КПВВ у захисній масці (респіраторі) із дотриманням соціальної дистанції.


Коментарі

Інші новини по темi