Повідомити про помилку

Олександр Корнієнко склав повноваження голови політичної партії «Слуга народу»

8 листопада 2021 11:23
Політика
views 287
shares 14
comments 0
Підписуйтесь на наш Telegram telegram Підписатися

Віцеспікер Верховної Ради Олександр Корнієнко вирішив скласти повноваження голови політичної партії «Слуга народу». Причиною стало його бажання глибше зосередитися над реформою роботи парламенту на нинішній посаді в ВРУ. Про це стало відомо з Telegram спікера партії Юлії Палійчук.

«Олександр Корнієнко прийняв рішення скласти повноваження голови політичної партії „Слуга народу“. Це пов'язано з його бажанням глибше зосередитися на реформі роботи парламенту на посаді першого віце-спікера», — зазначила Палійчук.

За її словами, в листопаді відбудеться з'їзд партії, на якому пройде ротація керівництва. Раніше Корнієнко натякав, що нікуди йти не хоче. Наголошуючи, що «закон не має заборон з цього приводу, це політична посада».


Нагадаємо, що Корнієнка обрали першим віцеспікером 19 жовтня. Олександр Корнієнко у команді президента України Володимира Зеленського з листопада 2018 року. Координував волонтерський проект спостерігачів від ЗеКоманди. Організовував роботу з наповнення виборчих комісій.

Керівник передвиборчого штабу партії «Слуга народу», кандидат у народні депутати від партії «Слуга народу» на парламентських виборах 2019 року.

Перший заступник голови депутатської фракції партії «Слуга народу», голова партії — з 10 липня 2019 року.

Член Комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, голова підкомітету з питань організації державної влади, державної служби, служби в органах місцевого самоврядування, державних символів та нагород.

Коментарі

Інші новини по темi