Повідомити про помилку

Позиція КМДА щодо жорсткого карантину у Києві

16 вересня 2021 16:21
Суспільство
views 260
shares 0
comments 0
Підписуйтесь на наш Telegram telegram Підписатися

На сьогодні в Києві немає передумов для жорстких карантинних обмежень. Незважаючи на це, влада готується до всіх можливих сценаріїв. Про це повідомляється на сайті Київської міської державної адміністрації.


Тенденція захворюваності на COVID-19 у столиці не дає приводу до оптимізму. За минулу добу в Києві виявили майже 400 нових випадків. Масова вакцинація та заходи безпеки допоможуть пережити сплеск захворюваності без введення жорсткого карантину. Зокрема, не обмежуватиметься доступ до транспорту, а підприємці не зазнають значних втрат. На цьому наголосив перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба під час онлайн-зустрічі із представниками Європейської бізнес асоціації, Української ради бізнесу та Асоціації рітейлерів України.

 

«Місто покладається на відповідальність бізнесу. Сьогодні ми не маємо передумов для введення обмежень. Проте, щоб уникнути так званого локдауну, має бути максимальна кількість щеплених, захищених громадян. Тим більше, що вступають у дію нові правила Кабміну, за якими пріоритет – у трудових колективів, які матимуть високий рівень імунізації», – сказав Олексій Кулеба.

Також повідомляється, що бізнес ставив питання щодо проїзду в громадському транспорті під час можливого локдауну.

 

«Хоча поки передумов до введення жорстких обмежень немає, місто готується до різних сценаріїв. Олексій Кулеба зазначив, що від 11 серпня подано вже понад 8000 заявок (на електронні перепустки, — ред.), які продовжують надходити», — йдеться в повідомленні. 

Коментарі

Інші новини по темi