Повідомити про помилку

Юрій Гудименко заявив, що вихід на всі кордони України не припинить війну і не принесе нам миру

16 вересня 2022 17:08
Події
views 3613
shares 40
comments 0
Підписуйтесь на наш Telegram telegram Підписатися

Командир саперного відділення, до 24.02.2022 лідер Демократичної Сокири Юрій Гудименко заявив, що вихід на всі кордони України не припинить війну і не принесе нам миру.

Про це повідомила пресслужба ДемСокири.

«Є один небезпечний міф у головах багатьох українців. Формулюється він приблизно так: треба викинути росіян за лінію кордону, і війна закінчиться. Ми відбилися, юху, перемога і шампанське.
Це повна фігня. І фігня небезпечна»,
– написав він.

Гудименко навів приклад, що
російські війська було відкинуто за кордон майже по всій території Харківської області. Тобто відбулося приблизно те саме, про що мріють українці – вихід на кордони 1991 року – тільки в мініатюрі.

«Чи врятувало це Харківську область від ракетного удару? Чи перестали у Харківській області гинути люди? Ні. Не врятувало і не перестали. Бо росія влаштувала обстріл з Каспійського моря, дуже далеко від наших кордонів», — аналізує він.


«Кордон – це, за великим рахунком, лише лінія на мапі. Це те, про що хтось колись домовився словами на папері. Соціальний конструкт. Жоден кордон сам по собі нікого не захистить. Захищають прикордонники, ППО і ЗСУ», — підкреслив військовий.

Гудименко впевнений, що рф, програвши війну на нашій території, не зупиниться.

«Вона вже – ще не програвши остаточно – перейшла до останньої стратегії слабких: тероризму. Обстріл ТЕЦ – це відкритий терористичний акт, бо обстріл ТЕЦ не зможе зупинити наступ ЗСУ. І нам всім потрібно розуміти, що росія продовжить терористичні дії. Навіть коли ми викинемо їх і з Херсонщини, і з Донбасу, і з Запорізької області та Криму. Особливо тоді», — впевнений Гудименко.

Він пропонує наступну стратегію:

1. Переозброєння української армії із акцентом на ракетне озброєння. На кожну ракету у Харківську область має летіти дві у Московську чи Курську. Два ока за око. З ними працює тільки так.

2. Курс на повне знищення російської державності, на роззброєння залишків рф і демілітаризацію.

3. Публічний суд над всіма, хто віддавав злочинні накази, скоював військові злочини і вчиняв акти тероризму на території України, включно із вчорашньою ракетною атакою.

4. Відмова від міфів у голові. Це важливо.

«Ми маємо справу з країною-терористом. А від тероризму не захищають кордони. Терористів знищують. Крапка», — підсумував Гудименко.

Коментарі

Інші новини по темi