Молодіжка Динамо розгромила Барселону та достроково вийшла в плей-офф юнацької Ліги УЄФА

views 547
shares 0
comments 0
Підписуйтесь на наш Telegram telegram Підписатися

У домашньому матчі на стадіоні імені Валерія Лобановского моложка Динамо U-19  здолала Барселону з рахунком 4:1.

Перший тайм закінчився за рахунку 2:1.

За господарів на другій хвилині забив Самба Діалло. Барселона відігралась на 37 хвилині — забив Гаррідо.

Втім, на першій додатковій хвилині першого тайму Кирило Попов знову вивів киян вперед.

Зазначимо, що з 40-ї хвилини Барселона грала у меншості після вилучення Акомаха.

У другому таймі кияни забили ще 2 голи.

На 66 хвилині круглого у ворота суперника вдало направив Максим Дячук, а на 82 Діалло оформив дубль.
Динамо у Юнацькій лізі УЄФА на першому місці з 10 очками.

Динамо U-19 – Барселона U-19 – 4:1

Голи: Діалло, 2, 82, Попов, 45+1, Дячук, 66 — Гаррідо, 37

Динамо U-19: Нещерет, Бенедюк, Боль, Дячук, Вівчаренко, Царенко (Скрипник, 90+2), Бражко, Яцик, Волошин (Малюк, 89), Попов (Горбач, 90+2), Діалло (Ель-Халміші, 86)

Барселона U-19: Рафус, Сола, Ріад, Альмейда (Вальє, 73), Хуанола (Педрола, 56), Альба (Луцці, 73), Касадо, Гаррідо (Касас, 84), Фуентес, Барбера (Ба, 84) ), Акомах.

Команда очолюють турнірну таблицю групи Юнацької ліги УЄФА, маючи у своєму активі 10 очок після чотирьох зіграних матчів.

Завдяки цій перемозі «Динамо» вже точно зіграє у плей-офф турніру. Переможець групи вийде до 1/8 фіналу ЛЧ, друге місце – до 1/16-ї.

Сьогодні, 2 листопада, о 22:00 на поле «Олімпійського» вийдуть основні команди Динамо та Барселони.

Нагадаємо, 14 вересня у першому турі молодіжка Динамо розбила Бенфіку 4:0

29 вересня у 2-му турі юнацької Ліги УЄФА київське Динамо розгромно перемогло мюнхенську «Баварію» з таким же рахунком. 4:0

20 жовтня «Динамо» зіграло внічию проти іспанської «Барселони» у 3-му турі юнацької Ліги УЄФА.