«Динамо» здобуло вольову перемогу над «Маріуполем»

views 631
shares 0
comments 0
Підписуйтесь на наш Telegram telegram Підписатися

Футболісти київського «Динамо» перемогли «Маріуполь» (3:2) у стартовому матчі 13-го туру чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги.

Вже на 4-й хвилині господарі відкрили рахунок з пенальті, проте переможний рахунок протримався рівно 120 секунд. У першій же атаці Сидорчук далеким ударом повернув рівновагу.

Вже за 20 хвилин ситуація змінилася, адже Динамо вийшло вперед завдяки голу Шапаренка. Після перерви «Маріуполь» спробував щось створювати при виході з оборони в атаку, але клас футболістів чітко давався взнаки. Гол-шедевр від Сидорчука на 68-й хвилині, здавалося, зняв усі питання про переможця.

Маріуполь зміг скоротити відставання за кілька хвилин до фінального свистка. Підсумковий рахунок – 2:3 на користь Динамо.

Перемога дозволила «Динамо» набрати 35 очок — найкращий показник після 13-ти турів УПЛ.

«Динамо» — «Маріуполь» — 3:2

Голи: Мішнєв, 4, пенальті, Клименко, 90+2 – Сидорчук, 5, 68, Шапаренко, 29.

Маріуполь: Турбаєвський — Драмбаєв, Мампассі, Меліченко, Стасюк — Чех (Спіровський, 74), Мишнєв, Очеретько (Шостак, 57) — Топалов (Петерман, 78), Кащук (Клименко, 78), Микитишин (Удод, 46).

Динамо: Бущан – Кендзера (Тимчик, 64), Забарний, Сирота, Караваєв (Шабанов, 84) – Сидорчук, Шапаренко, Циганков, Буяльський, Де Пена (Вітіньо, 72) – Вербич (Гармаш, 64).