views 89
shares 0
comments 0
Підписуйтесь на наш Telegram telegram Підписатися

Україна виборола на Олімпійська іграх в Токіо ще дві бронзові медалі. Вперше в історії медаль Олімпійських ігор у артистичному плаванні завоювали спортсменки Анастасія Савчук та Марта Федіна. У артистичному плаванні це перша медаль в історії України. Українки принесли десяту нагороду Токіо 2020.

Федіна та Савчук перед довільною програмою були серед головних претенденток на медалі. Із сумою 93,8620 вони показали третій результат у технічній програмі.  Вищі оцінки від суддів отримали лише Світлана Колесніченко та Світлана Ромашина з команди Олімпійського комітету Росії (97,1079) та китаянки Хуан Сюечень та Сунь Веньян (95,5499).

У довільній програмі українки набрали 95.6000, отримали в сумі 189.4620 та здобули бронзові нагороди. Золото у збірної ОКР (195.9079), срібло — у Китаю (192.4499)

Також ще одну медаль принесла борчиня Ірина Коляденко. Про це повідомляє Федерація боротьби України

У фіналі Коляденко здолала представницю Латвії Анастасію Григорьєву. Перший період сутички між Коляденко та Григорьєвою закінчився внічию. Наприкінці четвертої хвилини українка вже вийшла уперед, однак заробила лише один бал.

Ще один бал Коляденко здобула, перебуваючи на краю. В результаті українка перемогла.

У Токіо українка спочатку на туше перемогла Амінат Аден з Нігерії, у чвертьфіналі, також достроково, здолала Лун Цзя з Китаю. А у півфінальній сутичці програла чемпіонці світу-2019 Айсулі Тінібековій з Киргизстану.

Нагадаємо, що за 12 змагальних днів Олімпіади-2020 збірна України здобула 11 нагород. Окрім бронзи Коляденко, золото у категорії до 87 кг виграв борець греко-римського стилю Жан Беленюк. У ще одного борця — «класика» Парвіза Насібова срібна медаль у вазі до 67 кг.

Срібло на дистанції 1500 м та бронзу на 800 м вільним стилем виграв плавець Михайло Романчук. Борчиня Алла Черкасова здобула бронзу Олімпійських ігор у Токіо у категорії до 68 кг. Також бронзові медалі Україні принесли дзюдоїстка Дар'я Білодід у категорії до 48 кг, фехтувальник Ігор Рейзлін у змаганнях шпажистів, Олена Костевич і Олег Омельчук у стрільбі з пневматичного пістолета та тенісистка Еліна Світоліна.