Повідомити про помилку

Володимир Зеленський вважає, що в Україні неможливий авторитарний режим

3 вересня 2021 10:49
Політика
views 211
shares 0
comments 0

Президент України Володимир Зеленський вважає, що в країні неможливий авторитарний режим. Українське громадянське суспільство цього не допустить. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.


Під час спілкування з викладачами та експертним середовищем Стенфордського університету в межах візиту до США Зеленський відповів на питання, чи не боїться він, убивши «дракона», стати «драконом».

Глава держави сказав: «Щодо „вбити дракона“, то я Президент України два роки. У ваших знайомих (у Росії. – Ред.) ситуація складніша, але це – внутрішній вибір вашої країни. А українське громадянське суспільство настільки сильне, вільне й демократичне, що хто б що не хотів, хто б собі що не придумав, „дракону“ з'явитися в Україні неможливо. Крила підріжуть».

Володимир Зеленський відзначив фільм «Убити дракона» режисера Марка Захарова. Він наголосив, що українці та росіяни мають спільні періоди історії та перемоги, водночас державна політика Російської Федерації відрізняється від української державної політики й спрямована на те, щоб щось забрати, а не дати.

«Ми читали сигнали Російської Федерації – нібито Україна не хоче закінчити війну. Дивно. Війну не ми почали. Ми то із задоволенням хочемо закінчити. Але ми її не починали», – наголосив Президент.

Коментарі

Інші новини по темi