Повідомити про помилку

9-річний спортсмен з Мелітополя встановив рекорд України

13 вересня 2021 13:42
Спорт
views 570
shares 0
comments 0

9-річний хлопчик із Мелітополя Артем Захаров встановив рекорд України під час святкування Дня фізичної культури та спорту. Він зміг віджатися 1001 раз. 

Про це повідомив його тренер Анатолій Зінченко, який разом з підопічним йшов до мети з 2019 року. Захаров протягом декількох років займається кіокушинкай-кан карате.

«До цього рекорду Артем йшов, напевно, з 2019 року, коли він вперше віджався 220 разів, тоді ми подумали, що міг би вийти рекорд, але на якийсь час залишили цю ідею. Повернулися ми до неї в цьому році, після традиційного „Турніру поколінь“, на яких Артем став учасником дитячої спартакіади і у віджиманні зробив максимальну кількість повторень – 414 разів», – поділився подробицями наставник 9-річного спортсмена.

Зінченко також зазначив, що в заявці, яку вони подавали в Книгу рекордів України, було вказано близько 400 повторень вправи «згинання/розгинання рук в упорі лежачи». Незважаючи на це, Захаров і його тренер ставили собі за мету перевершити цей показник у два рази.

Після тріумфу юний каратист зізнався, що зіткнувся з серйозними труднощами, намагаючись перевершити досягнення. Від хвилювання у нього почало зводити пальці, але це не завадило йому досягти успіху.

Теги
Підписуйтесь на наш Telegram telegram Підписатися

Коментарі

Інші новини по темi