2023 September, 20

– Давайтє падвєдьом чєрту намі наворованного і всьо!!! – підсували в пафосно-трагічному песимізмі психіатрично-неповносправні ортодокс-комуністи – давайтє падвєдьом, бо мої дєті лєнінграда нє відєлі. Давайтє і всьо…
І це вони ще про чєртаново не знали.
Ти може подумав, що то про яких окремо виділених комуністів? Зовсім ні. Вони всі неповносправні і всі психіатрично. Видно покарані за щось. Універсумом.
– Давайтє падвєдьом і всьо – неслося з усіх наявних засобів масової інформації.
Усі наявні засоби працювали за гроші комінтерну і тому запопадливо ту тезу про чєрту посполитим присували. І то так не просто присували – пресували про ту чєрту посполитим в голову, як большім кузнєчним пресом в наковальню. Не помогло.
Чєрту не падвєлі.
І великий сум поплив тоді над країною – без чєрти їм було, як без пряників…

– Раз нє получаєтся чєрту, то пойдьом своім другім путьом – і привели собі зеленого чєрта, як нову надію. Привели і знову воспрялі, штоб возрадоваться
– Взвєйтєсь кострамі сініє ночі… тьфу, шо я піжжу?… Ми готові вже відмінити в країні готівку – з пафосно-трагічним оптимізмом присував ортодокс-комуніст Шавєрма Растіслав Срулєвіч. Робив задумливі сині очі, як в сєстріци Альонушкі на Чорном пруду – артіст, бля. І відразу попався на тому, що крав з бюджету гроші за зелену електрику на окупованих територіях. Крав, до речі, безготівкою і при цьому не курив падлюка…

А взагалі цікавий міг би бути експеримент. Але при умові – якщо йти за логікою, звичайно. Логіка каже, що красти з бюджету можуть лише ті, хто мають до нього доступ. Всі решта красти не можуть чисто фізично. Тобто – треба заборонити мати будь-які гроші істотам, що мають доступ до бюджету. Лише електронні, ну і всю ту решту пургу, яку ті піздюки пробують посполитим присунути. Заборона стосується членів їх сімей, афілірованих ліц, та дітей – ну тих, що лєнінграда нє відєлі.
На таких умовах в чіновнікі не підуть спеціалісти? З цими «спеціалістами» без грошей сидиш ти, а інших «спеціалістів» вони для тебе не мають. Їхні «спеціалісти», це агресивні дилетанти, єдина спеціалізація котрих – красти з бюджету і «скирдувати» за кордоном. Доспеціалізувалися до того, що єдиний можливий варіант отримати назад «заскирдоване», це перемога недоросії  у цій, зі всіх ракурсів безглуздій, війні.
Кажу ж неповносправні. Психіатрично.
Цікавий був би експеримент, але є ще кращий. І простіший – відправити їх всіх у лєнінград, разом  з членами їх сімей, афілірованими ліцамі і дітьми. Всіх до єдиного – нехай вдивляються в той лєнінград, доки їм не повилазить.

– Я уеду, чтоб залечь на дно в Чертаново… – пробував створити нового поетичного есея, відомий на Лук'янівському ринку пісатєль-кабаліст Вадім Пейсаховіч. Далі першого рядка йому не йшло. Він сидів сумний і матюкався.

– Треба за будь-що визнати корупцію легітимною – придумали радісно ортодокси.
І, доволі відомий, комуністично цілеспрямований, публіцист-гомосексуаліст Ґольдштейн Віталій Едуардовіч почав присувати посполитим новий наратив – корупція цементує наше суспільство…
З одного боку він і не збрехав – суспільство чиновників-казнокрадів вона дійсно цементує. От тільки називати суспільством організоване злочинне угрупування комуністичних чиновників, то якось не випадає. Це істоти, чиї вкрадені з бюджету і «заскирдовані» в цивілізованих країнах гроші контролює кгбссср. Яке тут нахуй суспільство? Що таке кгбссср? То така нездорова фігня, створена сто років назад психіатрично-несправним генріхом гершоновічем яґодою.
З другого боку той публіцист просто пише за гроші комінтерну. Він не ідейний, він серійний – йому пох шо писати.
Тобто – організовану спільноту злодіїв-чиновників корупція дійсно цементує.
Але розвалює країну… Будь-яку.

Цікаве співпадіння – відразу після стажування в газеті «Биробиджанер штерн», публіцист довгий час жив саме в чєртаново. Там зараз залягла на дно молодая команда януковіча. Щось з тим чєртаново не тойвово. І лєнін там сифіліс підчепив, і в олійника зальотні таджики кашільок відібрали – тьфу-тьфу-тьфу проти ночі…

А зелена надія надій не виправдав. При чому так, що відразу нічиїх. Казав – та я вам сыграю любэ–голубэ і не зіграв. Щось плів про лєтакі лєтять, але то виглядало зовсім не так, як сподівалося. Цікаво, що і його молодая команда, скоріше за все, заляже в чєртаново. Ну може на той час його вже перейменують на чєртаново-агльі, яке небудь, але – да какая разніца – нє?
Зате має надійний фан-клуб. І навіть стильніший, ніж в колєктівного путіна. В того це маразматичні, 70(+) алкоголічки, котрі можуть вити «расссея!!!» вночі під аптекою. Це, якщо «боярышник» привезли, якщо ні, то стоять сумні, як Вадім Пейсаховіч, але з плакатом «Мы идьом на Вашингтон!!!». Агресивні, але анемічні доходяги…
А тут дєвкі – оґоґо, бля.  Вперті, в кохточках «версасе» – прокачані плінтусєвічем, держчиновниці-мутантки. А як з курінням борються… Ну і таки ж – 50+, в кінці кінців… і навіть 40+ іноді проскакують…
Він для них бусічка поки гроші платить? Ну так. Агресивні дилетантки? Ну так. Але тому й надійні, бо де б їм ще за боротьбу з курінням гроші платили? При кому ще  вони б з таким рівнем компетенції себе ьілітою присували?
А то, шо товсті – то не біда. Зато впевнені. Отой «пам'ятник», що їм садовий з ґудімовим встановили – він чого в парку? Бо в парках вони з тим курінням і борються – шо непонятно?
Не трахані? Ой – і всьо то ти знаєш. Казав один знайомий хасид, що теж жив якийсь час в чєртаново – та я б ебал, такой фан-клуб. Що тут скажеш… Якщо він дійсно їх – б тойвово, то його можна хіба пожаліти, але може то він лише фігурально…
А взагалі – агресивні дилетанти, то так прикольно.
– Ми не крадемо грошей американських платників податків – заявила зелена надія – ми крадем гроші виключно в наших платників…
Відразу видно, що чувак після «університету». Це ж так просто – наші платники заплатили податки грошима американських платників, а зцементовані корупцією коммі-чиновники їх тут же розікрали. То чиї саме гроші ви крадете? Не занадто короткий шлях ті гроші пройшли, щоб перестати вважатися американськими? Тобто вже не приховують, що крадуть, але ще розділяють в кого саме крадуть. В наших, по-їхньому, то не гріх.
Не умнічать? Запросто – комуніст, корупція, красти, це синоніми. Так норм?

Менше розкручений, але не менше цілеспрямований «блогер і бізнесмен» Карл Справжнєпрізвищенезнаю – теж вирішив пописати за гроші від зеленої надії. Може навіть за ті, що вкрадені в неамериканських платників податків.
Хто то такий? Каже про себе – я коренной буковинец, а потому являюсь гражданином Израиля с правом постоянного проживания в Украине… Ну ось – тепер і ти знаєш визначення, що то таке на думку комуніста-ортодокса корінний буковинець.
Він більш тонкий і завуальований, ніж той публіцист, а тому залив все рожевою водичкою так, щоб основна ідея не кидалася відразу в очі, а тихо осідала посполитому в підсвідоме. Пише – ну так, крадуть, але вже на так, як при януковічу. Тобто також ніби, як би правда, бо – чи менше крадуть, чи більше,  то в будь якому випадку вже точно не так само, як при януковічу. В чому фігня? В тому, що крадуть більше, а він натякає, що менше. Як насправді? Насправді крадуть рівно стільки, скільки є – ні більше, ні менше.
А ключове – крадуть і їм не айяяй.

Бачиш, посполитий – скільки енергії вони тратять на те, щоб зробити з тебе дурака.
Цю енергію та в правильне русло – то могли б вже восьмий храм добудовувати – саме зараз дах би яким шифером, чи руберойдом покривали. Але в них не буває правильного русла. Вони не хочуть – ні третій храм, ні восьмий. Вони хочуть красти з бюджету і цементувати цей процес корупцією.
А потім, шоб вкрадені гроші не пропали вони присувають війну…
А чого ти здивовано очі підвів? Тебе ж перло, як круто вони по офшорах гроші розпихають… Забув в них спитати – пацани, а ви це робите, щоби що? Буває.

Як там в колективного путіна? Там лажа – треба показово розстріляти конкретно фізичного мєдвєдєва. За що? За значний вклад в розвиток вірменської контррозвідки, наприклад. Що це дасть? Нічого, але буде тиждень про що поговорити. А потім що? А потім показово розстріляти маргаріту сімоньян. За внєбрачниє связі з мєдвєдєвим і спонукання його до співпраці з азербайджанською розвідкою. А це що дасть? Ще тиждень буде про що поговорити. А потім шо? Ой – можна воскресити і розстріляти прігожіна, наприклад… чи гірькін он нерозстріляний зря баланду жере…
Що робити зеленій надії? А що він може? В 19му ще писав – за що ви пацану робите таку циркумцизію? Він же з вашого суспільства. Навчіть його на скрипку грати і най собі живе – що він вам зробив? Не почули. Може їм треба було якось по іншому казати – повільно і ніби наспівуючи… Хоча – яке мені до них діло? Він же сам хотів. Мабуть…

Йду вулицею, читаю – вулиця Вукарчука. Не славка. Стало цікаво – а за що саме така честь? Отримав очікувану відповідь – за видатний внесок і неймовірний розвиток. Питаю, а чи можна конкретніше – у що внесок і чого та в чому полягав розвиток? Відповіді не отримав.
Якщо видатний малося на увазі від слова видатки, то так – видатки з бюджету на нього без сумніву були. Де саме тут внесок? – я перепрошую.
Якщо неймовірний від не йми віри… Не йму – убалталі.
А якщо серйозно – можна в деталях, що саме він зробив? Він був міністром? І що – зробив освітню реформу, завдяки якій прокомуністичних проффесорів повиганяли з університетів, як митників з храму? Ніби ні. Він був ректором? І що – надірвав собі горло виганяючи тих совкових «освітянок» в кохточках «версасе» з університету? Ні, бо про таке всі точно б почули – ті «освітянки», то одна з головних і глобальних причин у всіх проблемах країни. Вони калічать підростаючі покоління своєю псевдоосвітою. З дитинства привчаючи їх до корупції і нічого більше. Бачив виписку з їх «комісії з етики вченої ради» – там якогось зі своїх викладачів та «комісія» так клєйміла позором за пост у фійсбуку, що карл бернгардовіч собельсон би від заздрощів всрався, якби його генріх гершоновіч яґода не розстріляв перед тим . Такий  совок совковий волохатий – тільки що «интернационал» хором не співали… Ну – тобто знову ні.
Він був фізиком? Тут ще простіше – який саме визначний і неймовірний прорив він зробив в цій науці? Читав лекції? Ви на приколі? Ні, мабуть, щось він таки зробив – це просто може я не знаю… Бо – вулиці Ньютона ніби немає, а його є. Тобто він однозначно крутіше щось винайшов? Поділіться хтось – що саме? Може варто не вулицю, а цілий спальний мікрорайон переназвати, або принаймні університет?…

А на будинку новенька скляна табличка – в цьому домі бував філософ Ґандзюлєвіч Соломон Марковіч. Ну погодьтеся, що це зовсім інша справа. Філософ, то вам не фізик. Тут так просто не домахаєшся. Якщо не хочеш. А якщо хочеш.. Смію вас запевнити, що всі мешканці цього будинку і ті, що жили, і ті, що зараз живуть, і ті, що теж просто бували – вони всі до єдиного філософи. На фійсбук зайдіть – там прям школа філософії. Франкфуртська філософська поруч не лягала…

Гєрасімов!!! Табачнік!!! Кобзон!!! – гдє таблічкі, шо в етом доме жілі і жівут філософи? По таблічкє на каждого – гдє?!!!

Посполитий – поєдь в Кієв і спросі. Нєт – ти поєдь в Кієв і спросі. Спросі в найвпливовішого скільки виплачується з бюджету за різноманітні звання. Вони всі до єдиного за видатний внесок і неймовірний розвиток. А потім перепитай в найвпливовішого  – а можна чисто конкретно – який саме внесок і який саме розвиток? І чому – коли такий неймовірний прихід розвитків і внесків – аварійні балкони падають? Таблички «філософам» вішають, «пам'ятники» впевнено-агресивним активісткам ставлять, траву косять, а балкони падають…

Ось саме цим заслуженим, народним, видатним та визначним і треба показати дорогу у лєнінград-агльі. Разом з членами сімей і афілірованими ліцамі.
І про бургомістрів не забудьте…

Так и знай – я уеду в Чертаново, а Чертаново — это город… – продовжував мучити клавіатуру Вадім Пейсаховіч..

PS:
От реально не треба було шуфрічу зустрічати дорогих гостей в тій обтягнутій майці. Тридцять років творити образ мачо і тут бац – фото на мобільний з анемічним пузіком… І не витравиш його тепер з мережі – хоч мільйон вклади, хоч мільярд… Хіба би клічка дуже сильно побив.. В чєртаново треба було – там пшонка, там лучікі тєпла глядят в окно… Але з другого боку – то ж лохи всю плитку обдеруть в хаті. Важкий вибір – плитка, чи лучікі, що довєрчіво глядят в акно…