«Грьобані гуманісти».

Це все що мені хотілось сказати на фоні тих безмежних постів що «це ж наші люди» «сотні покидьки не вартують одного героя», «Зеленський порушує закон заради людей»)))
Та я стільки пафосного чьосу останній раз чув коли Томос давали, а ну ще на мітингу про «червоні лінії»)

Я вже зрозумів що головний тренд ЗЕ це грьобаний гуманізм та моралізаторство, коли щоб людям було добре Керманич держави просто перестає опиратись агресії. «Кемська волость?» — Забирайте. «Крим?» — Будь ласка!, «Забратись до Уралу, щоб арійській нації було де розвиватись?» — «Нє вопрос», «Не піднімати питання кримських татар» — «Зробимо», «Вас гвалтують? — „Розслабтесь. То з благами намірами“.

Щоб не відповідати на питання, яких ЗЕ боїться, нас переорієнтовують на родичів звільнених. Мовляв їх реакція і є моральний вимір. Так от ніхєра. Вони родичі, їх реакція нормальна. Радість понад усе. Людині притаманно забивати на проблеми інших болт, коли справа стосується інших.

Але...ЗЕ команда, досить прятатись за спинами жінок, які очманіли від свого горя і радості, і відповідай на прості питання:

1) яке відношення „Беркутня“ мала до обміну в рамках Мінських угод, які не стосуються періоду до березня 2014 року.

2) ти кажеш „мертвих не повернути...“ але є нюанс. Ви ж на цих мертвих вибудовали свою передвиборчу компанію і виграли. Ці мертві вгризлись в землю, щоб у Вас час хроном на роялі пограти був. І тепер ви кажете, загинули ну і болт на них, зато от я „маршрутчиків з полону звільнив“, ну і пару ЗСУшників до купи. Це хибний шлях.

3) яке відношення теза, „що при порошенку теж суд раком ставили“ має відношення до переможних реформ і боротьбою з наслєдієм бариг».

4) чому не були звільненні кримські татари та Олександр Шумков?

5) чому Паризька теза «всіх на всіх» трансформувалась в те, що відбулось?

6) Ви розумієте, що тепер умовний «агент ФСБ» може розстрілювати людей скільки влізе і йому пох, бо його завтра звільнять на умовну продавчиню з Макєєвки.

7) весь «обмінний фонд» був сформований за попередників, скільки диверсантів та іншої наволочі було зловлено за останні півроку? Цемах окрема тема. Його захоплення готувалось щн до травня 2019 року і нове керівництво СБУ просто не заважало

І всім добрим людям, які відчули в собі потяг до гуманізму я хотів би зазначити, що ....Вас сильно не вистачало весь час на війні. Коли люди захищали ваші життя ціною СВОГО здоров'я і СВОГО ж життя. Ось це єдина форма гуманізму, яку я визнаю.

Все інше це пафосний чьос і намагання уникнути відповіді на питання: WTF відбувається??

P.S. У той же час я змушений зазначити, що ЗЕ максимально ефективний в заграванні і мобілізації свого базового електорату і досягнення створення максимальної кількості конфліктів всередині українського суспільства та його ж опонентів.

P.S.S. Я за обміни, адже «обмінний фонд» якраз і формують для того, щоб діставати наших хлопців.