2022. April, 10

А прівєзі тьі мнє, тятєнька,
Цвєточєк алєнькай…

 

– Не грузи.. є російська культура і від цього нікуди не дінешся. Чайковський там всякий, чи балет…
– Культура і релігія формують світогляд суспільства. Ці наформували те, що ти бачила в Бучі, Ірпеню і всюди де немиті побували. Культура, котра формує суспільство, яке посилає армію садистів збоченців в іншу країну, це не культура – це хуйня..

 До речі, Посполитий.. А ти твердо переконаний, МПЦ – це церква? Що онуфрій, це священник, а не співробітник спецслужб свинособачої федерації?

– Написала, панотцю – коли вони збираються жити церковним календарем з усім нормальним світом, а не з тими орками. Відповів, що ще не на часі. Написала йому – вам так завжди буде не на часі.. А що б ти написав?
– Сказав би, що на часі буде, як перестануть конверти від МПЦ приймати. Твій панотцьо на Лексусі їздить?
– Не знаю, але шось таке не маленьке.
– Ну ось тому й не на часі..

Посполитий, а ти дійсно не хочеш натякнути своїй владі, що саме час зібрати ту гей тусовку і відправити рядами і колонами на історічєську родіну. З портретами канонізованого допкіна на хоругвях… Нема такого бажання?

 

От скажи мені сидоров – на якого пса ви в Україну поперлися? Нє – ну шо помародьорити, то понятно. Я про офіційно. Боротися з нацистами і фашистами? Поясню тобі, що то таке. Фашизм то взагалі така фігня майже без визначення, то шоб ваш марксолонін мав чим наших патріотів обзивати.
А нацизм визначення має конкретне. Це – про історичну велич своєї нації, як «вищої раси», що дає їй право на розширення так званого «життевого простору», захоплюючи території інших держав та проводячи на них політику геноциду. Це тобі нічого не нагадує? А я чомусь бачу вже два «вибраних» народи з місією в голові. І що вони щось надто тісно переплелися – нє?Гітлер, до речі, був нацистом, фашиста то йому вже ваша пропаганда присунула.
Не знаєш шо то таке геноцид? Хоч воно й не подібне на унітаз з Ворзеля, який ти пробував запхати в свій наплєчнік, але теж нічого складного. Це – цілеспрямовані дії з метою повного або часткового знищення груп населення чи народів за національними, етнічними, расовими, корисливими або релігійними мотивами. Тобі похуй на всі ці слова? Слова – то слова, а унітаз можна в руки взяти? Це твій вибір. Ось за цей твій вибір тебе і їбуть зараз як сидорову козу.

– Надто складно?
– Я все зрозуміла.. За інших не знаю.

Ок – спробую дуже просто. Тих ідіотів хтось тут чекав? Декілька тисяч без сумніву. Я навіть знаю декількох. Роза самуїловна райхман (по паспорту іванова), наприклад. Внучка капітана нквд, дочка прокурора. 82 роки. Ще пам'ятає, як їй дєдушко медмедиків плюшевих приносив, коли вертався з роботи після розстрілів. Ще? Пєлагєя яковлєвна паніна (тепер по паспорту пєтрушєвіч) – живе в Ізраїлю. 74 роки, чистокровна мордва, поїхала на запах ковбаси і заблудилася. Ще пам'ятає як тятєньку дразнили – яков сраков спав з собаков… Якась бабка з львівського парку імені Костюшка… Вони ще й зараз сподіваються…
Це все. Решта робили вигляд.

Тепер серйозно. Хтось наведе мені один приклад нацизму в Україні? Один, бля!!!
***

А шо, дєффкі, то ви мені казали – які ті грузіни мачо, джигіти і настоящіє мусчіни? А то не я вам казав, що вилите на голову пів відра одеколону і таінствєнніьє намйокі, шо воно, як мінімум, вор в законє, то ні разу не ознака джигітизму?
А тепер шо? Грузія допомагає перевозити підсанкційні товари до свинособачої недофедерації? Айяяй. Хто б міг подумати.. То не вони? То в них прем'єр поц і зволота, а спікера звати шалва? Так їх йно два, а грузінів майже три і сім мільйона – нє? То – ті два поци не бояться стільки настоящіх мусчін? Тоді дійсно – два мачо там точно є…)))
Хочеш сказати, що – грузинів майже чотири мільйони? Та то певне з Абхазією разом. Але вони її продали, раз з підсанкційними допомагають – нє?
А взагалі – зняти штани і лягти під того, хто в тебе забрав третину території? Це справді джигіт називається? Мені здається, що то має якусь іншу назву – га, дєффкі?
І взагалі – останнім джигітом там була царіца Тамара…
Чи то вони так комерцію включили? Тіпа запасний хаб для корупціонерів? Для тих, кому в Невенгрії клімат не підходить. Я в курсі, що льоні космосу в Ізраілю не той клімат і повітря бракує – він розказував… То вони там теж вирішили, що бабло з України – або без запаху, або ромашками пахне?
Але скоро все скінчиться і ти знову будеш в них мандаринки купувати – нє, Посполитий?
***

Читаю – екс-керівник «московського» підрозділу МІ-6 Крістофер Стіл сказав: я розумію потреби Ізраїлю в безпеці, але вважаю дивовижним, як багато олігархів раптом стали євреями..
Може то не в безпеці потреба, а в шорохе бумажньіх купюр? Га електронно–крипто–валютизовані?
Що ще сказав той мудрий чоловік? Буквально наступне – на карту поставлена боротьба авторитаризму проти демократії та правди.
В чому правда? В тому, що якщо адекватні в Ізраілю не відправлять на історічєскую родіну в недофедерацію своїх «ковбасних „євреїв“, то вони їм розвалять той Ізраіль, як колись розвалили свій ссср. Зроблять губернію при Лівані, наприклад? Вас при такому розкладі можуть трохи погеноцидити? Не знаю. Можливо. Принаймні, я не чув заяв вашого уряду про геноцид в Бучі. Ні тоді не чув, ні зараз не чую. Чи їх влаштовувала ще одна губернія у федерації немитих? Карма – вона дуже швидка, якшошо…
Шо – правильні пацани в Ізраілю, не маєте бажання створити каравани Палмера? А на карту поставлено дуже багато.. Ой – та ви й самі в курсі. Powodzenia – як кажуть поляки..
До речі. Якимось дивом я був затесаний в групу колишніх львів'ян на фейсбуці. Половина з них живе в Ізраілю, половина, зрозуміло – в Німетчині. Читаю пост-оголошення від „німкені“: при вьіезде с Украиньі – главное получить справку о вьідворении. С такой справкой, здесь в Германии, вас сразу обеспечат жильем и работой...Бляяяяяяя – що це????
Видалився з тої групи і пішов помив руки. Цікаво, що це чомусь ніяк не порушувало так звані – „правила спільноти“…

Нє – ну, панятно, що всі українці то дуже правильні і побожні люди. Особливо у Львові. Там їхній голубий прєдводітєль дворянства виконує програму суркова, аж дерева шумлять. Вірніше не шумлять – все місто в свіжих пеньках від здорових дерев. Їздять там такі гицлі від влади, понятно шо на білоруських машинах і тракторах і ріжуть все підряд. А що ті правильні і побожні? Може роблять тому газірованому які зауваження? Та нє – готуються Паску в один день з сурковим святкувати. Бо зі всім світом їм не на часі.

До речі – написав минулий пост про суркова, а його – хоп і закрили. Про кого ще написати – приймаю замовлення…))

Сиджу в тому п'ємонті на лавочці. В єдиному, що ще лишився в центрі скверику. Навпроти – метрів за десять сідає галицька „пані“. Вся така, як положено  – в масці,  пальті,  чоботах і в'язанім капелюсі. І з ходу – мужчина, не куріть, бо мені смердить. Я хотів сказати – пані, вітер з вашого боку дме, бо мені чути, що ви останній раз зуби чистили позавчора і це в кращому випадку. Але не сказав. Встав і пішов. Через хвилин сорок йду назад. Пані вже нема, а на лавці валяється покинута марлева пов'язка. Бидло, бля…
Це і є той мір, який йшли орки визволяти. Певно даремно я їй нічого не сказав…
*** 

Все – хватить на сьогодні. Ще про бізнес з російським „приватним“ капіталом? В епілозі до книги „Театр“ я вже писав, що то за бізнес. Це оптова скупка лояльності держслужбовців і силових структур. А взагалі в сьогоднішньому контексті  з ними можливий єдиний бізнес – нефть в обмен на объедки…
Дуже хочу побачити, як якийсь „білорус“ буде через сітку на кордоні кричати – ей, хахол, брось джинсьі немного поношеньіе – а…

А – так. Негрузію в НАТО? В – ХУЯТО. В тайожньій саюз… Воювати з китайом за озеро Байкал.
***

Щойно прочитав у ФБ..
Дівчинка виїхала закордон. Дома залишила кішку. Ключі залишила подружці з Києва. Так – це було в Бучі.. Коли наші помножили на нуль свинособак і подружка змогла дістатися до квартири – кішка вже загинула. Вона лежала згорнувшись в клубок в умивальнику на кухні. Видно пам'ятала, що там іноді текла вода. Не дочекалася.. Маргаріта симонян – сдохни, мразь.  
…………………………

PS:
Чекайте, Червонєц казав ще недавно в телевізор, що він представник Всесвітнього Єврейського Конгресу. Правда не казав де саме. А тут каже, що він – представник ЗСУ по заправці в Закарпатті???
Вічно в нього проблеми на тих заправках – нє?…))))

Уривок з новели „Пазорная звізда“

………………………………………..

Хочеш підтримати автора?

Можна на PATREON..

Можеш зробити це і не на Патреоні:

Майк Новосад. „Хіпстер..“ Видавництво 'EuropeLiberal..' 2021.

В інтернет магазиніКнигарня Є«

Майк Новосад. „M&M, або Хроніки Семи Перпендикулярних Ліній..”Видавництво "EuropeLiberal.." 2020.

Придбати можна на офіційному сайті видавництва..

В інтернет магазині«КнигарняЄ

Не подобається електронна комерція? Можна в звичних книгарнях:

Київ:
вул. Толстого,1
вул. Лисенка,3
вул. Спаська,5
(“Книгарня Є“)
Львів:
проспект Шевченка, 8 (Книгарня НТШ)
проспект Свободи, 7
пл. Міцкевича, 1 (готель „Жорж“)
проспект Шевченка, 8
вул.Стрийська,30 ТРЦ 'King Cross Leopolis'
(“Книгарня Є")
вул. Федорова, 4 (“Книгарня на Федорова')

Гарного дня, мy Friends..))