Проголосували

Крьісюк, або Ґрязний Безнал..

14 лютого 2022 16:01
views 440
Likes 22
shares 0
comments 0
Підписуйтесь на наш Telegram telegram Підписатися
Хто всрався? Невістка
- Так її ж дома нема!
- Так он її юбка висить...

Подивився ролик двох блогерів про главу нац банку. Все в блогерів там вірно. Крьісюк – має сидіти в тюрмі. От тільки ролик в пацанів чомусь під хештегом: «Брудний кеш»..

Коротко про схему. Істота, в кооперації з такими ж Крьісюками, створюють банк. На словах банк. Насправді організоване злочинне угрупування. Довірливі посполиті несуть в той «банк» гроші на депозит. Несуть власне кешем..
Істота перекидає гроші, що колись належали посполитим в австрійський банк. Переводить безготівковим рахунком.
Паралельно істота назначає в банк директора-підписанта і відкриває в офшорі – якусь тіпа фірму.
«Якась тіпа фірма»– бере позику в австрійському банку. Скільки? А рівно стільки, скільки істота туди перевела грошей, що тепер вже колись належали посполитим.
Гарантом позики виступає зрозуміло істота, правда в ліце свого щойно створеного «Крьісюк-банку». Чим гарантує? Як чим – переведеними грошима довірливих посполитих. Всі процеси – строго безготівка.
«Якась тіпа фірма» позику зрозуміло не віддає і австрійський банк залишає собі депозит від «Крьісюк-банк». Плюс отримує подяку (теж безготівкову) за те, що нібито не розуміє що відбувається..
Що далі? Далі директор-підписант з «Крьісюк-банку» тікає в москву? Чому в москву? Пересидіти. Москва – це як хаб-отстойнік для Крьісюків. Чому саме так? Тому, що там всі такі гуртуються. Потім підписанта або втоплять в москва-рєкє, або переведуть на його рахунок безготівкового бабла з офшору – щоб мав на шо жити, поки не треба буде знову щось підписувати.

Запитання:
Де саме в цій схемі кеш? Брудний кеш.. Коли пересічні лохи в банк принесли? То на той момент він ніби ще й не дуже брудний. Банк же ж його прийняв. Тобто винуваті, як завжди, посполиті? Тобто безготівкою крадуть починаючи з мільйонів, а винуватий брудний кеш..? Ну-ну..

Що потому? Потому істоту призначають главою нацбанку, а обдурені посполиті б'ють себе китайськими тамбуринами в лисий бубен і пританцьовуючи взивают о помощі...
Паралельно їм присувають ідею – кеш брудний... кеш дуже брудний...

Цікаво, а тим двом блогерам – їм просто вже  успішно присунули в голову і вони поставили такий хештег навіть не задумуючись, чи перекинули їм за те трохи дєніх по безналу на картку?
Щоб не виникало непорозумінь. Я не проти електронних грошей. Це зручно. Але я проти ідеї Крьісюків знищити кеш, перевести всіх на безготівку і робити потім з дурними все, шо в дебільну крьісюківську голову залізе.

Тобто якось воно так виходить, що не кеш брудний, а Крьісюки.. – Нє?
Причому брудні і зовні і зсередини. Наскільки брудні? Десь приблизно на рівні пітуха – того, що під нижніми нарами біля параші проживає. За що його там поселили? За некрофілію – пробував крупську з землі викопати. Блін  – шо я таке нетолерантне тут пишу?))) Там МЩурTV за права некрофілів часом ше не бореться? Ще нє? Ок – тоді не буду видаляти.
Що з тим всім робити? Пам'ятати – що готівка це твій останній бастіон. Впаде він – Свобода для тебе буде тільки в небі. Ну і не відволікатися:

Хочеш ще поговорити? Без проблем.
Судді багато краденого кешу наскладали? То може судді винуваті, а не кеш? Так в голову не заходить? Може їм не пожиттєву персональну пенсію, а під нари? Ти будеш мабуть сміятися, але тобі вже 30 років кажуть, що вся проблема країни в суддях корупціонерах. Мабуть саме тому їм зробили пенсію, що починається з 50 000. І посадили за весь час лише одного колядувальника... Чому сміятися? Згадай при кому його посадили...)) Нє – я розумію, що не за корупцію, а за те, що ділитися не хотів, але все одно – нє?))))
Ах – судді наховали собі багато накорумпованого кешу? І якщо їх почнуть садити, то вони той кеш державі ніколи не віддадуть, бо дуже добре сховали? Залиши мене з таким на десять хвилин і дай офіційно 10 відсотків. Все розкаже. Гарантую..)))
***

Зараз корупціоновані Крьісюки з переляку (а їм реально дуже страшно), щоб зберегти свій безнал пробують лягти і під росію, і китай. Причому одразу і під тих і під тих. Одночасно. Тобто – це вже не паніка, це вже панічна атака. В якийсь момент, коли остаточно заженуть себе в глухий кут, а вони цим займаються не перестаючи, їм зайде в голову – пора. Тоді ти побачиш і зелених чоловічків, і перестрілки в урядовому кварталі, і возгласи путін ввєді... Саме головне тоді – не дати втекти найвеличнішому. Дуже хочу побачити, як він буде себе на людях поводити. Тобі його шкода? Хочеш його врятувати? Розумію. Ну – тоді треба вже вимагати міжнародної експертизи. Відносно діагнозу – неповносправність і розумова відсталість на фоні затяжної наркоманії. Де саме вимагати? На головній площі столиці.

Не дуже весела картинка? Так вже два роки товчу одне і те саме або Верховенство Права, або Сомалі . Або смітник-люстрація і довга їм дорога в хаб-отстойнік, або вони знищать і себе і країну. Я не обмовився – не державу. Країну..
Або/або.

PS:
Відразу після розпуску парламенту, з тої ж трибуни треба було закрити офшори. І зараз би всім вже було спокійно. Абсолютно всім.. А так і за той розпуск все одно ж присунуть..)))) Найвпливовіший, – може вже втікай по чуть-чуть?)))
***

Посполитий, а який бізнес в твоїй країні зараз наймодніший? Нафта й газ?
Ну це тобі так впарюють. Тобі, до речі, постійно пробують щось впарити – ти не зауважив?

Це – як з вакцинацією. Знайомий пацан, з серйозних кримінальних – сказав про цю ситуацію по народному просто: я не знаю що там за схема, я не в ній, але те, що впарюють – бачу. Сам не раз впарював.. Думаю ти теж бачиш..
Бачу, чувак, але тут пост про червонозоряний «бізнес». Нє – ну звичайно там де нафта й газ крадуть конкретно, але є «бізнеси» й набагато гламурніші.
Просто відклади собі десь в закладці – коли тобі щось дуже старанно впарюють, то десь збоку в цей час ще старанніше щось крадуть.. Це не мнєніє, це – аксіома.
***

Тут зараз буде про пенсії і не тільки.
Арыфметыка:
Уряд оприлюднює статистику. В країні 11 мільйонів пенсіонерів. Скільки їх насправді – це головна державна таємниця. Перепис населення вперто не проводиться. Електронний реєстр пенсіонерів, в котрий може заглянути будь хто – не менш вперто не створюється? Хоча гроші на такий реєстр взяли в німців ще років з 20 тому. А вова вже навіть ціле міністерство  створив. Щоб воно реєстри створювало. Це міністерство – то теж, до речі, не бізнес. То пиздження грошей з бюджету, методом отримання «заробленої» оплати.
Чому реєстр не створюють? Щоб ти туди не зайшов і не побачив що твої давно померлі сусіди наполегливо, рік за роком, пенсію отримують. Не менш наполегливо, ніж цілий міністр цифрової трансформації «свою» зарплату.
Колишня спікер парламенту каже, що таких «мертвих душ» один мільйон. Але в нас так не крадуть. Не ті відсотки. Я впевнений що відсотків сорок мінімум, а скоріше за все половина.
За оцінкою колишнього спікера 100 000 000 доларів, ЩОМІСЯЦЯ крадуть. Я думаю – близько півмільярда. Чомусь переконаний, що моя оцінка ближче до правди. Мені не потрібні вихідні цифри. Я знаю скільки мінімально дозволяє собі вкрасти істота, яка при схемі.
А колишня спікерка мовчала, як рибка холодницького, поки їй на трибуну парламенту приносили в конверті. Тепер різко стала добропорядною? Та нє – просто пробує натякати: пацани, а я знаю... Хоче знов ті конверти. Вже одна така з держмайна натякала. Але пес би з ними всіма. Червонозоряних не шкода.
Не давай читати цей пост пенсіонерам. Якась бабуся тихенько заплаче, коли дізнається скільки цукерок вона могла принести внукам, якби не ці істоти при владі. А я не хочу щоб цей текст став причиною її сліз.
Тут нібито треба було би  написати – а бачите, як легко пенсію подвоїти? Але то буде неправда. Якщо відмінити пільги і надбавки всім радянським і пострадянським Крьісюкам, то можна й подвоєну подвоїти. За що саме їм відмінити? А за що саме їм її призначили?
Крьісюки, а вас мама народила? Чи два «тати»..?
***

Чувак пиздить гроші бабусі, підключає до того фірми «Ромашка», банки і далі по злочинній схемі. Паралельно створює ювелірний бутік для дружини. На папері  цей бутік заробляє, як  чеський завод «Шкода», а генерал орденоносець з податкової то прикриває. Прикриває не безплатно, тому час від часу ніяковіє і шаріється. Йому тих ніщєбродок стареньких іноді навіть шкода.
Дружина Крьісюка, звичайно ж любить швидкість і звіздошить по 20 спорткарів на стоянці в Монако. Їй не шкода. Папік видатки компенсує з державного бюджету.
Угрупування? Як бачите.
Організоване? Без сумніву.
Злочинне? А що тоді злочин, як не це?

А ви кажете нафта й газ. Там треба офіс утримувати. А тут офіс за державний рахунок і ще й зарплата з бюджету. Непроста така, а – як винятково здібному. У відє ісключєнія. А потім на довічному державному утриманні. Там щось інше проситься про довічне – нє?
Уяви – це навіть не суддівський бізнес. Суддям треба людям в очі дивитися. А тут нікого. Офіс — папери — рахунки... Жінка правда зі своїми аваріями зайобує, але все одно легше ніж на нафті чи в суді...
***

В країні, історично так склалось, що прізвища давали по роду діяльності. Гончаренко там, чи Мельниченко. Пропоную всім цим істотам, на рівні закону, примусово присвоїти прізвище Крьісюк. І лише правнукам можна буде це прізвище змінити. В країні кожен двохсотий буде Крьісюк? А що тут поганого? Це, як ні з того, ні з сього виграти чемпіонат світу з футболу. Буде головною новиною в світі мінімум півроку. Ну і потім, як завжди, є варіанти. Тим, що напишуть з чистосердечним  – можна залишити подвійне прізвище. Наприклад Крьісюк-Стєпанов.  Тим, що здадуть старших товаришів, а таких там набереться ой як не мало, можна на 10 років. Не будуть своїх здавати?  Та шо ви такоє гаварітє)))))))))))) Будуть. Червонозоряні чиновники тільки радянські пісні голосно співали, а в плєн пілсудському, чи гітлєру здавалися дивізіями... Кароч – варіанти як бачиш є..
***

Кажуть – хочеш бути щасливим не рийся в минулому. Я так завжди роблю. Але зараз про «істориків» різних. – А ти знаєш шо Львів то була Польша, а Вроцлав то була Німеччина...А один – нєкій бабченко, так взагалі дописався – есть мнение что Киев был основан как иудейская торговая фрактория... Це мабуть тому, що зараз живе в Ізраїлю. Переїде в Нікарагуа – напише: есть мнєніє шо Киев был основан как нікарагуанская торговая фрактория...
Чиє мнєніє? З якого перепугу ти це написав? Що саме ти хотів цим сказати..?
А як тобі ось таке, наприклад – чувак, есть мнєніє шо ти пес Дюк газірований... Тут чітко зрозуміло чиє власне мнєніє і на яких аргументах.
Така «історія» – то теж пропаганда. Казав Дарвін, що ти колись був мавпою. То може тобі назад на дерево лізти, бо єсть такоє мнєніє..?
Але це так – відволікся. Головний посил цього посту: Валєра, нє отвлєкайся..))

PS:
Отримати обманом посаду – це одне. Втриматись на ній – це зовсім інше. Вова, ти зі мною не згоден? Ок – може погодишся з князем  de Talleyrand- Périgord – це його слова.
В одну тисячу сто перший раз – яка ціль, такий буде результат.
Посполитий, якщо ти вибирав собі слугу народу, розуміючи що крім того, щоб подобатись тобі, він більше нічим не блище, то тобі варто бути готовим до конфлікту інтересів і можливостей. Твоїх інтересів, і його можливостей..
Ну і уяви на секунду, що його ціль була – «заработать трохі дєнюжек», а це з огляду на його сардонічну усмішку – ну дуже схоже на правду...))
Як воно бути лохом? Га, Посполитий..?

                                            - Девушка, а можно вас...?
                                                - Ой, а можно не вы..

………………………………………….

Хочеш підтримати автора?
Можеш зробити це на Патреоні:

Майк Новосад. «Хіпстер..» Видавництво "Europe Liberal.." 2021.
Придбати можна на офіційному сайті видавництва..
В інтернет магазині«Книгарня Є»
Тепер вже і зі складу в Харкові..

Майк Новосад. «M&M, або Хроніки Семи Перпендикулярних Ліній..”Видавництво 'Europe Liberal..' 2020.

Придбати можна на офіційному сайті видавництва..

В інтернет магазині„Книгарня Є“
Зі складу в Харкові теж..

 

Не подобається електронна комерція? Можна в звичних книгарнях:

Київ:
вул. Толстого,1
вул. Лисенка,3
вул. Спаська,5
(“Книгарня Є»)
Львів:
проспект Шевченка, 8 (Книгарня НТШ)
проспект Свободи, 7
пл. Міцкевича, 1 (готель «Жорж»)
проспект Шевченка, 8
вул.Стрийська,30 ТРЦ "King Cross Leopolis"
(“Книгарня Є")
вул. Федорова, 4 (“Книгарня на Федорова")

 

Гарного дня, Посполитий..))

Toggle Голосувати
22
Майк
Mykola
Dana
Andriy
Lite

Коментарі

Інші пости автора