Як і планував, книгу «Театр» закінчив в березні. 

Нижче епілог з неї. 

 

Make everything as simple as possible, but not simpler..

 

Цей епілог мав бути дещо іншим.. Але не всі дороги ми самі вибираємо – the Lord works in mysterious ways..
Я теж їх бачив в перші дні війни. В довгих по колінах пуховиках Nike. З телефоном в який залітає всього декілька фраз – «а там можно налічку снять?»… «А можешь парішать?»… «А – 18-60?»….І – це все.
Вони – це причина цієї війни, Посполитий..
Ім'я їм – не легіон. Ім'я їм – злодії і підараси. Скільки їх? Разом з родичами приблизно тисяч триста. Це їх та їхню лояльність скуповував і підгодовував різними «бізнесами» кремль. Тепер вони запаркували своїми паркетниками феодальні селища та котеджні містечка по  всьому заходу України. Так – це держчиновники Твоєї Країни.
«Успєшниє люді…» Котрі вкотре праїбали…

«Планеті не потрібна велика кількість „успішних людей“. Планета потребує людей із мораллю та любов'ю, які зроблять її живою та гуманною..» – Чому це сказав Далай лама, а не Ватикан? Чи плінтусєвіч вже і там свої проповіді про успіх читає..? Пацани, а вам там тепло з газом за рублі? Серед вас останнім віруючим був Іоан Павло Другий..?

United Nations – а що держава може вводити свої війська, щоб знищити цілий народ і при цьому бути в раді безпеки вашої організації? Та ще й з правом вето? Так можна насправді? А що тоді геноцид, якщо не це? Чи це в них спецоперація? Тобто вам гроші зовсім не пахнуть? Але ж – Investigabiles viae Domini – нє?
…………………………

 

Є такі люди. Називаються психоаналітики. Не фейсбучні, після курсів «лічноснова роста», а  справжні. В Пентагоні.
Зараз, практично online, спостерігаю за результатами їх роботи. Тішуся. Я завжди в захваті від професіоналізму. Навіть сильніше, ніж марксолонін від паперових купюр. Я розумію що вони роблять і бачу, як це працює. Бачу як ведуть психіку дурного пьіньки. Холодно, цинічно – як з крьісюком в лабораторії… Реально – це круто і цікаво. Якби не гинули люди в Маріуполі..

А пострадав пьінька не за ідею, пострадав на ембіею…)) Напхав йому нєкто сурков «маладьожних ідей» повну голову. До чого тут МВА? Нєкто сурков – був і мабуть  залишається найуспішнішим ембіейщиком Свинопотамії. Був в топ бордах і фрідмана, і ходорковського, і березовського… Тобто з точки зору ембіейщика – це і є успішний успіх на всьо ліцо. Шалений успіх. Правда, з точки зору здорової людина – це шизоїд, що праїпав все, що можливо було праїпати. Але то таке.. Все те, що останні роки відбувається в Україні – це його хворі ідеї і фантазії… Підвів кароч ембіейщик пьіньку під суху гіляку…))
Нє – ну пьінька і сам економіст на всю голову. Аж хокейна ґельма задом наперед на голову не налазить такий розумний. Не хочу за нього писати, але і обійти нереально. Тому тезово:

Скрепні ідеї пьіньку цікавлять приблизно так, як Барбоса помпка до ровера. В 90ті йому попався якийсь «успєшний» шльома і вклав туди, де зараз шльома хокейна, що гроші – то всьо.
Я там писав, що роблять гроші зі швидкістю Джавелінів. З ним зробили. Пьінька, як вмів, так грав серйозного чєла з 90х. І запізнювався на зустрічі, і поправляв спінджак, і в річку плив, і анекдоти про полові признаки бабушек розказував… А його психіку в цей час аналізували. І вели. Це було не важко – пам'ятаєш класику:  пусть лох говоріт – сам себя накажєт…))
Досягнувши якоїсь своєї цілі, кожна людина тут же втрачає ті якості, завдяки котрим цілі було досягнуто. Організм відкидує їх, як наразі непотрібні.. Кожна людина..
Ти може думав, що – там у владі якісь особливі люди? Розчарую. Такі як ти. Так само реагують на подразники. Даремно за ним возили біотуалет і термокружку…))
Отже «економіст» вирішив, що ринок Свинопотамії більший і, що – ну не могут же они там на западе потерять такое бабло..Можуть. Тим більше вони його й не втратять. Просто отримають пізніше, але вони й зараз голодні не ходять.
«Економіст» готувався. Він купував. Суддів, прокурорів, бургомістрів… Тебе ніколи не дивувало, що кількість тих самих преміум паркетників – приблизно дорівнює кількості держслужбовців? І у кожного з них надзвичайно здібна дружина. І у кожної надзвичайно прибутковий бізнес. Чомусь з російським «приватним» капіталом. Ну і ще їх мами дуже люблять швидкість і персональні пенсії… (Не дивувало? Тепер маєш, те що маєш).
Порахувавши витрачене на нео комуністів України бабло, пьінька вирішив – ну всьо,они меня там с орхидеями встречать будут…Зустріли Джавелінами.
…………………………

 

Coffeebreak..

Діалог зі знайомою про бургомістра «П'ємонту»:
– Думаю його розстріляють… Бачив що йому пацани з фронту пишуть?
– Думаю втече.. Кудись може у В'єтнам..
– Тоді може краще в Таїланд?
– Для кого краще?
– Для нього теж. Може там в театр влаштуватись – як леді бой…
– Та ну – він не і не леді, і не бой. Він злодій і підарас. Сама ж знаєш…))

Посполитий, якщо тобі відразу після війни введуть червону ковідну зону, і не просто червону, а ще й з малиновими і помаранчевими вставками… Якщо тобі скажуть місяць не виходити з дому, бо лютий карантин, а самі вернуть всіх тих, що зараз торгуються з контрабандистами вздовж західного кордону, назад в свої кабінети… Якщо ти на це поведешся, то ти найбільший долбойоб у Всесвіті..
…………………………

Як пьінька замотивував свою рать? Примітивно – все дорогие тьолкі ваши, всьо што в магазинах и по домах намарадьорітє – тоже ваше… Хуйова мотивація, якщо бути відвертим. Таке можна в сомалі, мабуть. І обов'язково має бути відсутнім спротив. Ну і Джавеліни назустріч, само собою.
А як з рештою населення Свинопотамії? А теж як на долоні – ми люді висшего сорта. А хахли нізшего. Ето что – тєпєрь ані будут висшего? А ми…? Нєт!!!!! Паубівать всєх нахуй… Сжєчь до тла!!!…
Це неофіційно. А офіційно?
А офіційно – Запад хочєт захватіті расію…
Запитання – а на пса їм? Все, що росія «заробляє» її чиновники крадуть і на Захід вивозять – сенс?
Я теж бачив як опитували масквічєй і гостєй сталіци на вулицях. Тих – что  всьо правільно і надо етіх хахлов поставіть на мєсто

Правда в основному – то були старі пердуни і бабушкі. Деякі з половимі прізнакамі, деякі без. Але майже всі з тих, кому самим під Джавеліни вже запізно.
Але – і це стовідсотково, якби їх почали забирати на фронт – шчі там якісь варити, чи з біотуалетом яким за танком бігати, то вони тут же б риторику свою змінили. Тут же. Було би – путін педріла прєкраті бамбіть Харьков… Просранная страна – йопта.
Ти ж чув ці всі телефонні розмови про то, хто скільки намарадьорив. Ті шо з прізнаками теж чули. Уявляєш як їх зараз жаба давить..? Ось такі істоти…
Все це і є причини тої войни. З того боку.
Її наслідки? Просраная страна щезне.

Це з того боку від Цивілізації. А що з нашого?
А тут сімейство чиновника. Він же держслужбовець, він же «бізнесмен», він же корупціонер. А головне – він же основна причина цієї війни. Наступної теж. Це йому приплачував пьінька. Це він доповідав своїм в москву, що всі гроші потрачені цільово. Так – твої корупціонери і московські – це один народ. Нео більшовики. І вони будуть запускати тобі війну за війною, локдаун за локдауном – все що завгодно лиш би зберегти свій феодалізм.

Виставу грають доти, доки є ті, що згідні її дивитися..

Про сімейство? Та без проблем:
В чиновника є син. Анемічний інфантил. Любить їсти пундінг, шпіляти на смартфоні і слухати «рускій реп». Втіхаря дивиться порно. Навіщо? Це і для мене загадка. Кажу ж інфантил. Для нього цей світ закінчився не починаючись.
Є в чиновника дружина. Типова Яжешмать. Зареєстрована на всіх сайтах знайомств. Спить по черзі то з водієм мужа, то з охоронцями. Іноді з кумами.
Зараз, втікаючи від війни, загубила в дорозі тормоз і зупинилась аж в Ірландії. Чому там – бо далі море…))
Сам власник пуховика по коліна? Ок – іноді спить з секретаркою і ще з двома. Всім трьом обіцяє бросіть ету дуру і женітся. По п'ятницях робить міньєт начальнику щоб доказати лояльність… Злодій. Що їх обговорювати – ти сам все це знаєш.
Вони праїбали.
Яжежмать – а навіщо ти забрала майбутнє в своїх дітей? Просто цікаво – але можеш не відповідати…

Посполитий, ти зараз перепощуєш чиїсь пости про те, що без українського зерна і кукурудзи в Африці наступить криза. А нічого, що саме ці в пуховиках продавали за копійки це зерно, разом з собою, китаю. А вже китай перепродував це в Африку, купуючи там собі лояльність місцевих. Щоб були голоси в UN…
А що – вже тепер знаєш, де територіально знаходиться еритрея? До речі – як твій китайський смартфон? Працює нормально – нє? Зато дешевий – всьо правільно…

Я написав більше 300 постів щоб цього, що зараз не сталося. Всі з однією тезою – або Верховенство Права, або повний піздєц. Шкода, Посполитий, що ти мене не почув..

А театр продовжується.
Хтось написав – зараз на запитання в анкеті про стресостійкість, достатньо писати – під час війни не виїхав з України.
Бля – а я стресостійкий, як виявилося..))

Так – не виїхав. І не виїду.
Чому?
Сьогодні йшов через парк Піскові озера. На лавці сиділи мама з дочкою. Дочці років 15 мабуть.. Не потрібно було бути психоаналітиком, щоб зрозуміти – вони залишились самі.. Сірі обличчя і розпач.. Такий – ще поки навіть без сліз. Видно звістка прийшла щойно..
Їх тато не був прокурором – це було видно по одягу. Вони не виїдуть у Францію.. Думаю підуть волонтерити, або до церкви маскувальні сітки плести.. Я дуже хочу, щоб у них все склалося.
Ось саме тому. А ще тому, що –

Слава Україні!!!

 

Тепер все – ЗАВІСА..

 

 

Березень, 30. 2022 – від Anno Dominі..
Щиро Ваш –
Романтик з Великої Дороги..

……………………………..

……………………………..

Хочеш підтримати автора?

Можна на PATREON..

Можеш зробити це і не на Патреоні:

Майк Новосад. «Хіпстер..» Видавництво "EuropeLiberal.." 2021.

Придбати можна на офіційному сайті видавництва..

В інтернет магазині«Книгарня Є

Майк Новосад. «M&M, або Хроніки Семи Перпендикулярних Ліній..”Видавництво 'EuropeLiberal..' 2020.

Придбати можна на офіційному сайті видавництва..

В інтернет магазиніКнигарняЄ«

Не подобається електронна комерція? Можна в звичних книгарнях:

Київ:
вул. Толстого,1
вул. Лисенка,3
вул. Спаська,5
(“Книгарня Є»)
Львів:
проспект Шевченка, 8 (Книгарня НТШ)
проспект Свободи, 7
пл. Міцкевича, 1 (готель «Жорж»)
проспект Шевченка, 8
вул.Стрийська,30 ТРЦ "King Cross Leopolis"
(“Книгарня Є')
вул. Федорова, 4 (“Книгарня на Федорова")

А також:

Apple Books

і Rakuten Kobo

і: Smashwords