Грудень, 2019

5df179d5c632f.jpg


- Норманді... нє... — Норманди... нє... — Normandie... нє... Може з прононсом — Ноґманді... Хоча — яка в облізлого пса різниця? Чи так хотілося понтів підсунути? — ми їдемо по формулі Ноґманді... Куди саме їдете? Чтобы что..?

А вова сэвэрный як здав... Блін — той облізлий пес, на його фоні, шо Гойко Мітіч..)))

Чувак, включи imagination і спробуй вловити Логіку. Отже — частина Донбасу підняла кіпіш і вирішила повоювати. Пропускаємо те, що на них ніхто не нападав і навіть не погрожував. Просто — як сталось, так сталось. Вони собі організували псевдодержаву днр/лнр.

Варіант 1.
Ми їх не признаємо за державу. Ми їх вважаємо терористами-самозванцями..
Які переговори? Яка формула? З ким переговори — з терористами..? Які зміни в Конституцію..?
Вони хочуть повернутися, але на своїх умовах? А честі їм забагато не буде? Нічого їм від щастя не злипнеться? Їх тут хтось чекає на їхніх умовах..?
Сєвоха тобі каже, що вони нам дружні? Ти впевнений, що він не хворий? Як вони збиралися іти на Київ — не забув?
Надати їм особливий статус? А на яких підставах? Там якісь особливі люди? Там живе елітний народ, який відрізняється від всіх інших? Якщо згадати, як вони збиралися йти на Лондон, то дійсно вони відмінні. Від нормальних.
Там є бабусі, котрих шкода? Мені теж шкода. Але просто повір на слово — у Вінницькій області, чи в будь-якій іншій — таких бабусь не менше. Їх не шкода? Може в Норманді треба було підняти питання — чому в нас все розкрадають чиновники, а на пенсії бідним бабусям залишається мізер і їм дуже важко. Їм важко жити. Я маю на увазі власне бабусь, а не чиновників якшошо..

Варіант 2.
Ми сходимо з розуму і вважаємо, що вони суверенна держава. Не дружня нам — вони про це де можуть, там наголошують. В кінці-кінців в нас з ними війна..
Які в такому випадку переговори? Які зміни в Конституцію? У них мабуть тепер своя конституція. Це в їхню конституцію зміни? З якої холєри ми маєм пхатися до конституції суверенної держави? Який предмет переговорів? Про що? Вони хочуть кордон по колишньому кордоні Донбасу? А якщо завтра пару сотень мешканців Троєщини оголосять «тнр» і захочуть вийти на кордон Києва? Будеш пропонувати зміни в Конституцію..? В нашу, чи в їхню?
Вони хочуть до нас зі своєю конституцією? А не забагато буде конституцій..?

Третього варіанту, я щось не бачу...

Ти хотів по-людськи домовитися з рсфср? Думав в тебе вийде? Вже розумієш, що це неможливо?
Слави хотів? Підніми кіпіш за офшори. Посади 30 000 чиновників. Нарід тобі допомагатиме з такиииим ентузіазмом.. а любові нарідної буде стільки, що не матимеш де складати..

Потягнеш? Якщо потягнеш — я зелену наліпку у всіх своїх аккаунтах в соцмережах на 5 років повішаю)))

А Нормандія..

5df17aa0060c8.jpg


Бургундія..

5df17ac64f5bc.jpg


Шампань..

5df17adcb411d.jpg


или Прованс..

5df17afa49eea.jpg


Чувак, ти забираєш мій час..

Якого нафіх..?