Квітень, 2020

Wake to see — Your true
emancipation is a fantasy..

5ea057d30aaf5.jpg

Країна тотальної брехні збудована. Як вона виглядає? Саме так і виглядає, як ти навколо
бачиш. Еталону досягнуто. Покращувати нікуди. Ура, товаріщі!!!

І що ми отримали на вихлопі? Нащадків автономної організації Бунд при владі, засмічену територію, вирубані і спалені ліси, забудовані якоюсь хєрньою міські сквери.. Ахуєть как красіво..)))
Ааа — ще ти — той, що по інерції продовжує робити вигляд, що все ок, і все має бути саме так як є. Тобто бреше сам собі. Ти добився свого — Congratulation!!!

НЗК — 689 млн.- результат — нуль. НАБУ — 1 млрд. — результат — нуль. САП — 146 млн. — результат — нуль. ДБР — 1,9 млрд. — результат — нуль. ВАС — 373,6 млн. — результат — нуль. Офіс «президента» — 990 млн. Міністерство всіх справ.. Академія «наук» райдержадміністрація — нуль.. нуль.. нуль.. Це так толерантно нуль. Насправді — це мінус 689 млн., мінус 1 млрд., мінус.. мінус.. мінус..

Уявив всі ці гроші? Всі — псу під хвіст. Все це результат твоєї інерції.

Wake to see.. Sorry.. — прокинься на секунду і подивись — все, що ти чуєш з телевізора — тупо брехня. До єдиного слова.
Все, що ти чуєш від влади — тупо брехня. До єдиного слова. До єдиного.
Хочеш заперечити? Є аргументи?

В країні 300 000 чиновників. Вони всі кажуть тобі, що без них тобі — ніяк. Кажуть і брешуть. Їх легко замінить 300 комп'ютерів.
Всі члени сімей, всіх чиновників, займаються бізнесом. Дуже успішно. Це вони правду кажуть, чи брешуть? Ааа))) — я знав, що ти знаєш.)
Скажи — а, якщо чиновників звільнити, то вже бізнес родичів не буде таким успішним? Тобто знов брешуть? Їпаааать ту Галю. Прикинь — який той їх бізнес венчурно-балуваний. Прям як та Галя.

А що в реальному бізнесі? Там менеджери малюють графіки у Power Point"i. Результат такий самий, як і в НЗК, хоча ні — тут мінуси менші. Чому так? Бо менеджери й не здогадуються, що між цифрами на слайд-шоу і реальним прибутком немає нічого спільного. У відсутності прибутків менеджери звинувачують чєлавєчєскій фактор. Вони й не здогадуються, що такого поняття, як чєлавєчєскій фактор просто не існує. Є банальна Логіка і причинно-наслідковий зв'язок. Тут незрозуміло? Ок — якщо запхаєш два пальці в розетку, то йобне током.
Ти був впевнений, що коли все красіво намалювати у вигляді графіків, то бізнес буде приносити сам по собі? І що — не приносить? Ой вей... Ай, ой, ой!!... "Президент" думав, що якщо він видасть закон, то всі побіжуть його виконувати. Тобто, бізнес не приносить — це наслідок, менеджер, котрий малює графіки і слайд-шоу — це причина. А ти сам — це і є чєлавєчєскій фактор. Все ще не зрозуміло? Далі починається Troubleshooting і ця послуга, вибач — платна. Я ж не пишу номер своєї картки, якщо ти зауважив..)))

Чому це так — напишу на халяву)):
Бо "журналісти" роблять вигляд, що вони журналісти. Їх вчили, що ціль професії доносити інформацію. Потім на курсах лічностного роста вони перевчилися, шо ціль професії — маніпулювання за гроші. Маніпулюють. Тобто — брешуть.
Бо "академіки" роблять вигляд, що вони академіки. Ліниво передруковують чужі статті, видаючи їх за свої. Пробивають собі дозволи на заняття господарською діяльністю, а особливо будівництвом. Тобто — чим завгодно, крім науки. Тобто брешуть.
Бо силові структури роблять вигляд, що вони захищають закон. Тобто брешуть. Хочеш заперечити? До речі — зараз ціла купа мужиків буде безробітних. Саме час набирати нову поліцію.
Бо "президент" робить вигляд, що він Президент. Хоч на скрипці навчіть його грати, чи шо.. Що — так відразу не навчиш? Шкода — було би прикольно.
Бо "міністри" роблять вигляд, що розуміють значення слів, котрі на табличках їхніх міністерств написані.
Бо мери роблять вигляд, що розуміються в Power Point"і...
Бо — брешуть.. брешуть.. брешуть..

Тобі скоро дозволять зайти в парк? Ти тепер щасливий. Ти маєш право пройти через парк в бібліотеку. Вітаю. "Фахівці" вирахували, що тобі вже можна? А те, що "фахівці" брешуть, що вони фахівці, як і те, що вони брешуть ніби щось вираховували — тебе це ні разу не бентежить..?)))

Країна тотальної брехні збудована.
Congratulation!!!

І шо, і шо — якщо їх всіх в тюрму — то ти загинеш від смутку і тихої печалі..?

5ea0594518a3f.jpg