Липень, 2020

Когда-то россияне — Ванюши, Тани, Мани,
Под бересту и ложки, прославили кадриль...

5f1e5e004347d.jpg

Офіс призедента живе і діє за принципом — жодного дня, чи вчинку без того, щоби обісратися...
Обходиться такий Ванюша держбюджету 2 500 000 за кожен день.

Кабінет міністрів слави не бажає, а тому в нього і принципи інші — кради що можеш і не відсвічуй.
7 483 000 /день.

Парламент, той навпаки — відсвічує, як Маня фейковими бруліками і збирає на себе колективний негатив. Тобто не прийняття парламентом ще жодного закону, який би був корисний для розвитку країни, обходиться в день — 5 450 000.

Тобто 15 мільйонів кожного дня псу під хвіст. Але це прямі видатки. А ще є видатки за результатами їх рішень. Порахувати ще все решта..?
Ти все ще хочеш доводити всім, що — ми бідна країна..?

Прем'єр-міністр, раз на місяць з'являється, як колгоспний биньо з конопляного поля, каже: — Посполиті!!! — страшний вірус!!!! Р-р-р-ррр!!!! Караул!!! Особливо на заході та в центрі країни. Всьо- всьо- всьо — карантин... І знову зникає на місяць. Це нагадує анекдот — ...ми тебе завели, щоб було кому мусор виносити..
Не задорогий, як на асенізатора..?

5f1e5e77ca567.jpg

Але в призедента є план Б. ..
У напрямку Донецького кряжу, покоцаною нерівною колоною, рухається група дивних героїв. Вони схвильовані, зосереджені та при орденах. Йдуть і дивляться всім в очі, як учасники останнього параду..
Попереду Ослан Бодоєв на віслюку. З піонерським барабаном в руках, та сі-бемольним флюгельгорном на три вентилі, за спиною.
За ним, пішки в ряд — Юзік з прикритим чорними мега-трусами бемолем, Юлька — та шо ще не беременна, а між ними посередині Давід на верблюді. Всі в червоних будьонівках, лише Давід в зеленій тюбетейці. В Давіда, до верблюда, прив'язана соснова дошка, капроновий шнур і плетена сітка з господарським милом.
На питання зустрічних — а ви куди? Всі чемно відповідають — в кремль на йолку, а Ослан, в цей момент, ще й вибиває короткий вступ до комсомольської кадрилі.
Зустрічні ковтають сльози — це йдуть нахуй їхні надії на воскресіння савецкава саюза.
Зустрічні зітхають примовляючи: хто — ойвей, хто - тваю ж мать, а хто — курва, що з нами тепер буде...
- Эх мороженка бы, да на морько - за троїстими будьонівцями, тягне ногу вбік, весела зграйка різноманітних «націонал-патріот-інтернаціоналістів». Відсвічуючи різнокольоровим шифоном, парчею та гіпюром, вони символізують толерантну толерантність, та доносять її вслух народу..

Замикає колону невесела Ірина Верешчак. Вона тягне на собі широкомензурну тубу, в яку задуває у дві щоки, та підстрибує на місці з однієї ноги на іншу.Порівнюючись з зустрічними, пробує награвати — всюди цвітуть каштани...

За колоною біжить бухветчик будинку уряду і верещить, перекрикуючи тубу -Эй, куда? Нажрали, а платить кто будет???!!!

5f1e5f2822913.jpg


M&M..