Лютий, 2020

На стрімкім териконі ти мені віддалась
Серед білого дня в суботу.
І дивився на нас весь Донбас,
Весь Донбас, припинивши роботу.
(М. Холодний. Донецьк. 1964)

5e4dc6edcf33f.jpg


Літак з Уханя... У Вінниці не сяде, у Винниках приготували шини, у Рівне не сяде... І ніхто не каже де він сяде... Буде літати — поки не спалить бензин..?
Не розумію, чого його не посадити в Гостомелі? Там вже традиційно все погане зі сходу приймали. І міністерство охорони здоров'я недалеко. А в ньому всі найкращі спеціалісти — нє? Ми ж не повіримо, що там якісь дятли необтесані і їх туди брали не за розум, а як елемент корупції?..
А посадять скоріше за все у Львові — принаймні по вові видно як він цього хоче. На його думку — це згуртує його електорат. Або, як мінімум, почує від сєвохі — брат, ты поступил правильно. Уважаю, брат... Це для нас сєвоха патєрпєвшій, а для вови — таки авторітєт..

Чи шкода тих, що в літаку? Вони знали, що Китай комуністична держава. Могли передбачити, що комуністичні держави нічого, крім атомних катастроф, або коронавірусів продукувати неспроможні. Бачили очі, що купували..

Китай...
Принципово не купую нічого російського. Ніколи. Не тільки через війну. Росія здатна випускати тільки лада-каліну і зелёный плащ из кожезаменителя — ні перше, ні друге мені нах не потрібне..
Не купую нічого українського, але не принципово — просто Україна продукує лише
корупціонерів і чиновників-казнокрадів, а вони мені теж нах не потрібні..
Принципово не купую нічого китайського. Я не хочу своїми грошима підтримувати комуністичний режим Китаю. Ну і якість звичайно..
Вам — що в традиції комуністичних імперій — дозволяють бачити не більше десяти відсотків Китаю. Решта закрита. Там використовують рабську працю. З-під палки, чи за тарілку рису — якісно можна робити тільки коронавірус...
Не знаєш, що означає слово мораль? Далі не читай — нє зайдьот...

Якийсь дядько тут пост написав — він знає як врятувати Україну. На його думку треба терміново запросити в країну китайський спецназ. Тоді Росія побоїться наступати...
Вуйку. Китайський спецназ в літак на Ухань потім заганяти підеш..?

Запорєбрік...
Вова не має часу на стратегію, тому займається тактикою. Тактику йому присунув вова с сєвєра. У чому суть проблеми? По порядку.
Колективний вова с сєвєра, виступив якось на безпековій конференції в Мюнхені. І створив сам собі проблему. Після тої конференції, йому дали зрозуміти, що всі в курсі, що він злодій і більше закривати на це очі не будуть. Невелика проблема подумали ви? А накрадені гроші де зберігати? І так комуністи крутили і сяк — пробували між собою домовитися і створити в Москві банк, який гарантуватиме безпеку вкладів накрадених грошей. Крім пари лохів з України на це ніхто не повівся? Ви думали, що лохи лише серед ніщєбродів? Запевняю — серед иліти — їх рівно стільки ж. Лоховство чомусь ніяк не хоче залежати від соціального статусу. Тобто немає як гроші легально і безпечно наслєднікам залишити. Відберуть різні підараси, а наслєднікі получились якісь тупі і кволі...
Комуністи не здавалися — то арабів в Європу заганяли, то війни зачинали, а тим америкосам пох на них і все. А тут ось найвеличніший лідер світу під руку трапився. І пішла тактика — а давайте ми війну припинимо, а потім разом і в НАТО вступимо, і в ЄС...

Запитання:
- а нах нам на Росію чекати? Вони тобі за це зелёный плащ подарують?
- чувак, а ти взагалі розумієш, що твою тактику наскрізь видно неозброєним оком?
- чувак, так виглядає, що ти вирішив кинути через поц бородатую бабушку і сховатися за татарського олігарха.. Це правда? Чувак, ти ризиковий пацик. На що здатна обманута бабушка ти уявляєш? Я б так не ризикував в твоєму положенні. Взагалі — Красава... — сєвоха би всрався... Але це до запорєбріка має лише опосередковане відношення, тому вважай що це питання було риторичне. Але все одно пам'ятай — раненная бабушка- то звєрь)))...

Донбас...
Весь час чую — не делайте с ордло резервацию... мир любой ценой...
Чувак, ну що ти доколупався до того ордло зі своїм миром? По всіх міжнародних нормах — це і так Україна. Раніше, чи пізніше воно повернеться назад. Дай людям пожити так, як вони хочуть. Хочуть вони резервацію ссср — нехай наїдяться. Поки не наїдяться все одно не повірять. Таке враження що це тільки тобі й потрібно. Вони не хочуть, вони відстрілюються — що ти до них доїбався?
Захочуть повернутися — нехай попросяться. Тобі таке логічним не видається ні разу?
Хочеш для них щось зробити? Ініціюй через ООН референдум на окупованих територіях. Побачиш скільки за ссср. Тих що проти — перевези на нашу територію. Згоден скинутися грошима на такий переїзд. А тим в Україні, що хочуть радянського пломбіру — дай можливість переселитися в «незалежну республіку». Готовий ще раз скинутися їм на дорогу.
Всі будуть задоволені, ми тут, вони там. За парканом...

Ще раз — тактику як би ото припхати крадені гроші в цивілізовані банки видно наскрізь..

PS:
Хочеш швидко повернути? Васче нє вапрос. Зламай корупцію, застав працювати законодавство. Через рік за війну забудеш.. Але сєвоха тобі того нє прастіт... Чи краще анекдот про джина розказати..?

PPS:
До чого Ама-Даблам на картинці? Ні до чого. Це моя улюблена гора. На терикон я би не поліз — надто стрімкий..))
Хто патєрпевшій? По великому рахунку — всі тут згадані.


Антрахт, патєрпєвші..)))

Лінки в тему:
Хахол = Долбой@б..
Fuckin" idiot!
А на хуа..?
Les Dimitri Gandon… Utilisé par..

5e4dc94db4c44.jpg