2022. April,03

Главньій Фєльдмаршал Просраной страньі сидів собі на білій табуретці, поправляв спінжак і розглядав Главного Фєльдфєбєля. Той сидів навпроти, теребив пальцями медаль – «хокейная лига – ночные лужники» і дурнувато посміхався.
Фєльдмаршал нервово поправив галстук і спитав:
– Сєрйожа, у нас єсть план?
– Да! Хороший – от Кейтєльшмуцєра – відповів Сєрйожа і потягнувся до кишені кітеля.
– Та нєт. План спецопераціі.
– Да!
Фєльдфєбєль намалював пальцем на столі невидиму фігуру і сказав:
– Вот ето Кієв. Ми зайдьом отсуда і отсуда…
Потім зрозумівши, що пауза від його візаві якась занадто затянувшаяся додав:
– Ну і Харьков по дороге снєсьом… ну ілі Полтаву…
– Сєрйожа, нє тупі. Лалала пєлі в Харьковє. Палтаву то уже потом…
Сєрйожа, подумавши шо пронесло, вже крутив в голові де б похмелитися, але Фєльдмаршал не відпустив:
– Сєрйожа, твой план галімоє фуфло. Запісивай. Ми імєєм армію, спєцназ гру гш, фсб і омон – да?
– Да.
– Армії скажи шо всьо шо намарадьорят заберут сєбє. Вєрнутся міліанєрамі в свої калхозьі. Гру пусть ідьот за армієй і растрєліваєт всєх по спіску. Всьо контроліруєт фсб, а омон пусть пєрєсєляєт… І Харьков, Сєрйожа… Харьков сліца зємлі..!!! А Полтаву на своё усмотрєніє…
– Хорошо! Тагды я йобну Мариуполь.
– Та шо хочєш. Іді, Сєрйожа… і пусть мнє позовут Маргаріту…
***

Який такий список – подумав ти? А ти думав, що нєкто портнов жартував, коли казав що список всіх патріотів складає? Я так розумію, що його лєйтєнант ваня баканов зараз за то розшукує. Певне знайде, якщо той не виявиться невенгром і ще не втік через венгерський кордон в Невенгрію. Бо тоді без варіантів – ті своїх не видают.
Кого мав переселяти і куди омон? А ти думав, шо шойгу дурачок і шось плете про якісь: три, а лучше пять новьіх городов? Він то дурачок, але в планах було переселити всіх, хто залишиться після того, як гру гш розстріляє патріотів. Куди саме? Та в нові города вздовж китайського кордону. Уявляєш приблизно їх архітектуру…?
Так що планували вони дійсно спецоперацію. На війну вони не сподівалися. От з назвою тої спецоперації трохи не альо, хоча… Якщо денацифікація в їх головах – це знищення однієї нації, як такої…
Паньство з Організації об'єднаних націй, як то виглядає з вашої точки зору? Мінус одна нація – вам не зашкодить там? Чи бюджет можуть зменшити?
***

Якось так вже склалося, що в Моїй Країні кожен хто накрав і десь засвітився, то відразу бабло на машину і до венгерського кордону. А там.. Всьо правильно – на літак і в Невенгрію.
Що то таке Невенгрія? То така держава в Палестині. Така собі – міні ссср. Навіть з колгоспами. Чому не називаю її повним ім'ям? Бо нема дурних – правительство Моєї Країни чомусь підписало закон, за яким про невенгрів – або добре, або ніяк. Прям – як про потопельників.
Тобі дивно чого та Невенгрія мовчить, ніби некошерної води в рот набрала? В той час, як орки роблять геноцид? Воно й дійсно дивно, навіть з огляду на те, що найбільший в світі невенгерський громадський комплекс знаходиться чомусь в Дніпрі. Найбільший би пасувало таки в Невенгрії – нє? А ну як якийсь орка попаде яков торпедов з нєпрєдсказуємим центром тяжєсті? І шо тоді – нема тоді більше золотої рози? Але ті мовчать, а ті не попадають. Ну, дивно воно тільки на перший погляд. Насправді є тому причина, навіть дві. Перша – сорок відсотків громадян Невенгрії, це прямі нащадки тих, що створили комуністичну партію, а потім і ссср. Так – це вони заїпли весь фейсбук вкусним совєтскім морожєним. Ностальгія – йопта. Друга? Бабло. Якщо Просраная страна ляже – їм поломаються всі схеми. З накраденим чиновниками баблом в тім числі. А то 60 відсотків ввп тої держави. Ти думав, що опіумні війни йно в китаю були? На жаль ні.

Організація різних націй, а то точно не інтернаціональне організоване злочинне угрупування? То так і має бути…?

До речі. Може хтось підкаже скільки підняли фармкомпанії на вакцинації сертифікованих..?
***

Відносно плану. Як вам наприклад таке – 5го травня 6й флот заєбенит по свинособачій імперії.. 6го оркі жостко п'ют.  Чому жостко? Бо просто вони п'ют щодня, а тут власне жостко. 7го видають пьіньку, а 8го підписують капітуляцію. Воно їм буде добре так с любой стороньі. Як мінімум – два вихідних підряд. 8го – дєнь Поражєнія, а 9го – дєнь Побєди. Профіт на всю морду…
***

А новий Нюрнберг тре робити в Мінску. Там комуністичну партію заснували, там з нею варто й закінчити. Хто заснував ? Та там їх було аж дев'ять. Нєкіє гаспада: Кац, Кремер, Мутнік, Ейдельман, Вігдорчік, Пєтрусєвіч і ше три якісь прімкнувшіє к нім з рязані – певне шоб то було схоже на інтернаціонал… Там навіть музей зберегли – в домі де то було…
Тому власне в Мінську. І що тоді? А тоді комунізм ще на якийсь час залишиться хіба в китаю. Але ненадовго. Китайці з розпуки за пьінькою, вздовж великої китайської стіни, почнут рити велику китайску яму. То їх займе і їм буде не до комунізму… Там ше корея північна? Без китаю за три дні вимре з голоду. Комунізм – то хєрня не здорова…))
***

А шо з пьінькою? Та в нього лишилось всього дві дороги. І обидві розбавлені пральним порошком «Лотос». Одна – його видадуть. Друга – припиздить білою табуреткою якийсь Фєльд Єгєрь Адьютант…
А шо Серйожа? А прийде ввечері додому, нап'ється самогоняри настояної на венгерських свинячих ратицях і розмовляє сам з собою:
– План єму фуфло… Подставіл міня Гітлєр штопаний… лалалала, блять… Застрєлюсьнахуй…
Серйожа, та не парся. Тебе повісять, звичайно. Але не ти перший забув, шо за понти приходиться платити.
*** 

Чому не пишу про SuperHero? Ще не на часі.

Чи можем ми програти? Чесно – ні. Якщо ми не переможемо, то світ стане непридатним для життя. Тому сподіваюся на ЗСУ, 6й флот і –

Слава Україні!!!

 

Уривок з новели «Пазорная звізда»

……………………………..

Хочеш підтримати автора?

Можна на PATREON..

Можеш зробити це і не на Патреоні:

Майк Новосад. «Хіпстер..» Видавництво "EuropeLiberal.." 2021.

В інтернет магазині«Книгарня Є

Майк Новосад. «M&M, або Хроніки Семи Перпендикулярних Ліній..”Видавництво 'EuropeLiberal..' 2020.

Придбати можна на офіційному сайті видавництва..

В інтернет магазиніКнигарняЄ«

Не подобається електронна комерція? Можна в звичних книгарнях:

Київ:
вул. Толстого,1
вул. Лисенка,3
вул. Спаська,5
(“Книгарня Є»)
Львів:
проспект Шевченка, 8 (Книгарня НТШ)
проспект Свободи, 7
пл. Міцкевича, 1 (готель «Жорж»)
проспект Шевченка, 8
вул.Стрийська,30 ТРЦ "King Cross Leopolis"
(“Книгарня Є')
вул. Федорова, 4 (“Книгарня на Федорова")

Гарного дня, мy Friends..))