site.ua
член клубу

Липень, 2020

Когда-то россияне - Ванюши, Тани, Мани,
Под бересту и ложки, прославили кадриль...

Офіс призедента живе і діє за принципом - жодного дня, чи вчинку без того, щоби обісратися...
Обходиться такий Ванюша держбюджету 2 500 000 за кожен день.

Кабінет міністрів слави не бажає, а тому в нього і принципи інші - кради що можеш і не відсвічуй.
7 483 000 /день.

Парламент, той навпаки - відсвічує, як Маня фейковими бруліками і збирає на себе колективний негатив. Тобто не прийняття парламентом ще жодного закону, який би був корисний для розвитку країни, обходиться в день - 5 450 000.

Тобто 15 мільйонів кожного дня псу під хвіст. Але це прямі видатки. А ще є видатки за результатами їх рішень. Порахувати ще все решта..?
Ти все ще хочеш доводити всім, що - ми бідна країна..?

Прем’єр-міністр, раз на місяць з’являється, як колгоспний биньо з конопляного поля, каже: - Посполиті!!! - страшний вірус!!!! Р-р-р-ррр!!!! Караул!!! Особливо на заході та в центрі країни. Всьо- всьо- всьо - карантин... І знову зникає на місяць. Це нагадує анекдот - ...ми тебе завели, щоб було кому мусор виносити..
Не задорогий, як на асенізатора..?

Але в призедента є план Б. ..
У напрямку Донецького кряжу, покоцаною нерівною колоною, рухається група дивних героїв. Вони схвильовані, зосереджені та при орденах. Йдуть і дивляться всім в очі, як учасники останнього параду..
Попереду Ослан Бодоєв на віслюку. З піонерським барабаном в руках, та сі-бемольним флюгельгорном на три вентилі, за спиною.
За ним, пішки в ряд - Юзік з прикритим чорними мега-трусами бемолем, Юлька - та шо ще не беременна, а між ними посередині Давід на верблюді. Всі в червоних будьонівках, лише Давід в зеленій тюбетейці. В Давіда, до верблюда, прив’язана соснова дошка, капроновий шнур і плетена сітка з господарським милом.
На питання зустрічних - а ви куди? Всі чемно відповідають - в кремль на йолку, а Ослан, в цей момент, ще й вибиває короткий вступ до комсомольської кадрилі.
Зустрічні ковтають сльози - це йдуть нахуй їхні надії на воскресіння савецкава саюза.
Зустрічні зітхають примовляючи: хто - ойвей, хто - тваю ж мать, а хто - курва, що з нами тепер буде...
- Эх мороженка бы, да на морько - за троїстими будьонівцями, тягне ногу вбік, весела зграйка різноманітних «націонал-патріот-інтернаціоналістів». Відсвічуючи різнокольоровим шифоном, парчею та гіпюром, вони символізують толерантну толерантність, та доносять її вслух народу..

Замикає колону невесела Ірина Верешчак. Вона тягне на собі широкомензурну тубу, в яку задуває у дві щоки, та підстрибує на місці з однієї ноги на іншу.Порівнюючись з зустрічними, пробує награвати - всюди цвітуть каштани...

За колоною біжить бухветчик будинку уряду і верещить, перекрикуючи тубу -Эй, куда? Нажрали, а платить кто будет???!!!


M&M..

mike.fire.wind
Mike Fire-Wind

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації