Є такий відомий вислів, що масштаб як людини, так і суспільства відкривається не у тому, що вони не роблять помилок, а у тому, як вони їх виправляють. Колись за Лєщєнко, Найємом, Саакашвілі та іншими бігусами ми не побачили Льовочкіна та Портнова. Потім за гвалтівником-"слугою" Іванісовим та Колєю "Котлєтою" Тіщенко ми не бачили Богдана та Арахамію. За Богданом ми не бачили Єрмака, за Єрмаком — Зеленського, а за ним — його набагато небезпечнішого хазяїна.

Зараз, після Трускавця, ми бачимо, що "Слуга народу" намагається протягнути у владу усіх рівнів ще більше випадкових людей, ще більше невігласів, які їй будуть зобов'язані усім — там маникюрниця, тут еротична модель. І так, цим "Зелена влада" послідовно дискредитує себе — гірше гвалтівника та весільного фотографа, яких ми вже маємо в Раді, мало хто може бути, тому і еротична модель нічим не гірша.

Але ж після вчорашніх Pandora Papers ви вже розумієте, що блазень Зеленський та усі його кумедні персонажі у розмові про теперішню владу просто ні до чого, вони нічого з себе не представляють і відповідно роблять те, що вміють — нічого?

Теперішня влада знаходиться не на Банковій, і усі рішення приймаються не на рівні дріб'язкових блазнів та весільних фотографів. За ними добре видно набагато нахабнішу та цинічнішу постать, яка державу Україна завжди зневажала. Справжня влада зараз у руках набагато страшнішої для цієї держави людини — Коломойського. Цією владою він легко ділиться з Ахметовим, Фірташем, Веревським, Косюком — йому вистачає. І саме він, як показують нам офшори, керує і завжди керував маріонетками зі "Слуги народу". Саме за їхньої допомоги він вже один раз вкрав у нас з вами 160 мільярдів Приватівських гривень.

А "зелене президентство" — це просто величезна операція прикриття, яка, власне, і була зроблена на вкрадені у нас гроші. Саме вона дозволяє Коломойському, Боголюбову, Дубілетам, Гороховському, Рогальському, Суркісам та іншим спільникам цього величезного злочину нормально почуватися в Україні та не боятися тут ніяких судових справ проти себе. Зауважте — у США судові справи проти Коломойського йдуть прямо зараз, в Україні, яку він, власне, і пограбував — ні.

Тому дуже важно зрозуміти, що хоч як Коломойський та його кубло намагаються дискредитувати, послабити, продати українську державу то китайцям, то москалям та зрештою знищити її, щоб вона їх потім не переслідувала, дискредитують вони тільки себе. Вони — не влада. Вони — не держава. Вони злочинці і вони тимчасово не за гратами. Україна і українська держава була, є і буде. Не помиляймося щодо цього. Бо тільки така помилка буде для нас фатальною.