«Закрити небо» закликаєте? А як відносно того, що стріляють по нації із самої столиці? І не лише із столиці, а і з інших міст України?

Обстрілюють «бомбами» не менш жахливішими, ніж бойові снаряди! Вбивають націю жорстоко і підступно!

 

Адже навіть всі відомі російські пропагандисти разом узяті, не чинять стільки зла, брехні і маніпуляцій, скільки це робить російська «православна» секта!

У кожній проповіді, тобто, на кожному служінні у храмах, що належать до московського патріархату, прославляють (величають) головного пропагандиста росії – кирила гундяєва, який є одне ціле із путіним! Який є рот путіна і його караючий меч, що вбиває тих віруючих, які відвідують московські храми зла!

 

Вісім років війни і 8 місяців масштабного нападу російських окупантів на Україну чомусь не були приводом зламали того пропагандистського меча – вбиваючого націю ідеологічного знаряддя!

Адже війна не закінчиться, доки цей російський меч існує в Україні.

 

Чи буде сьогоднішня вилазка СБУ до Києво-Печерської Лаври початком знищення пропагандистського російського меча? Чи зроблять наші силовики суттєвий крок до перемоги? Чи «закриє» Україна, врешті, СВОЄ небо?

 

На відео: Реакція ФСБшних попів Києво-Печерської лаври на просте запитання журналістів – «хто напав на Україну?». Відео було зроблено у перші дні повномасштабного нападу путіно-гундяєвських орків.