site.ua
член клубу

В Оруела - "Війна - це мир". В теперішній Україні війни нема взагалі.

Якщо ви думаєте, що вчорашні події у Києві з двома святкуваннями Дня Незалежности - це просто боязнь Зеленського зустрічі з ветеранами, або нерозуміння ситуації керівництвом держави, то це не так.

Просто не слід дивитися на події як на окремі випадки. Все має бути в комплексі.
У теперішньомій ситуації цей комплекс формується мінімум з таких слів: Кравчук, "перемир'я", весела Незалежність на Софіївській, голосування щодо мінімальної зарплати.

Ідея - показати правильну картинку. Де насправді між вибором хліба і свободи краще вибрати хліб. Там танцюють і співають, а війни нема.
Думаєте, скільки ще будуть ветерани та оця "партія війни" ходити по Майдані і протестувати проти політики влади? Все одно буде підтримуватись стабільність та веселі голубі огоньки, бо набридло вже ридати за загиблими. Просто барига на війні наживався, а "найкращий президент України, що впевнено набирає міць" (фрази ЗЕботів на сторінці ОПУ) призначив Кравчука головою Тристоронньої контактної групи, (а Порох не хотів) - і вже майже місяць немає загиблих. А як кажуть, що нема, - значить, нема.
І ще й з нового року мінімальна зарплата зросте. Молодець, працює Зеленський.

Ніколи не недооцінюйте ворога. Він вчиться на помилках. Вже не піде на загострення війни, - бо тоді українці прокидаються. А буде тихенько варити всіх на маленькому вогні. Поволі забудуться причини загибелі тисяч людей. А буде одна - винен брехун барига.

Зеленський навіть може вірити, що робить правильно. І я не знаю, як і коли закінчиться його історія як президента - у 2024, 2029, чи ще пізніше.
Але якщо він укладе такий мир, який зараз нам пропонується, то історія вільної і гордої незалежної України закінчиться відразу з цим підписом.
Бо буде Україна, але не вільна, не горда, не незалежна...
... і точно не мирна.

---

Телеграм-канал https://t.me/kolybabloginfo

Блог https://mkolyba.wixsite.com/kolybablog

maksym.kolyba
Максим Колиба

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації