UPD Як виявилося, слуги заходилися прибирати інформацію щодо цієї автопригоди. Потвори намагаються приховати, що це був Трухін. https://zmina.info/news/dtp-z-nardepom-zhurnalisty-otrymaly-propozycziyu-vydalyty-novynu-pro-podiyu/?fbclid=IwAR1FAvs0NSqo_a3cf2P5XEexylclMjaQK4kjcJNJRiKLZ448UCC72sbk0mg

А воно вже і в США відомо, зауваження нам зробили. Який сором, тьху!

Якийсь черговий довбо(зе)б на підпитку в'їхав на швидкості в інших людей, до речі, відомих, а ще в чиїхось дітей. Ім'я для мене не важливо, такий покидьок не єдиний. Вони, ця гидота, втілили у життя своє особисте уявлення про те, хто такі можновладці і що вони можуть собі дозволити. Дивіться, пересичні, як ви думали про тих, хто при владі, так ці прості ваші обранці і поводяться. Тільки «жлобус звичайніус» -  ані освіти і розуміння свого призначення, ані остраху відповідальності за вчинки — може розмахувати своїм посвідченням депутата після того, як порушив закон. Сучий син, заткни пельку, проси вибачення, намагайся владнати скандал, бо тебе мають покарати. Ні, жодного вагання, повне усвідомлення, що все пробачать.

 Їжте, виборці, від свого обранця. Наступного разу може буде хтось з ваших, тому що зелене хамство шириться швидко, зі впевненістю, яка перевищує таку, що була в банди януковича. Ті, хоча і пам'ятали про в'язницю, вважали, що все вирішують не просто гроші, а їх кількість, спіймали облизня, тому що не допускали наявність гідності та самоповаги в людей. Самі не мали і не припускали, що другі мають. 

Зелена шобла — «молоді, не з системи», не розуміє, як вона працює, лише мавпують зовнішні понти, які кидалися в очі обмеженим закомплексованим людям, несподівано потрапившим до соціального ліфту. Відсутність логічного мислення, в силу відсутності освіти та й просто розуму, не дозволяє передбачити наслідки безглуздих вчинків. Їхні ляльководи не встигають пригальмовувати роздухарившуся купу зепутатів, їхніх сімей, помічників та інших присмоктавшихся, тому що, навіть, вони не уявляли той низький рівень, з яким доведеться зіткнутися. Пересічні дивляться на себе в дзеркало і їм це не подобається, а що поробиш?

Моя бідна країна, доведеться тобі ще і крізь це пройти.