Побачили, обговорили цю світлину, де буба закусює з регентом на очах військових. Та нехай військовим за мить теж принесли борщ, чому не почекали, щоб побажати приємного апетиту?А що, перледі, знала, куди ти їдеш і нічого хлопцям не передала смачненького до свята? Поки країна вітала Захісників, ставала на коліна перед могилами героїв, препіздент демонстрував своє ставлення.

Як не пояснюй, та відношення цієї парочки до Армії, ось воно, нічим його не отфотошопити. Оточуючи долбо(зе)би підказувати, мабуть, бояться. Хоча, той рівень культури та знань, який панує в тому середовищі, не залишає надії. Подивіться, усі, уважно подивіться. «Батько нації», за якимось хуєм, приперлося до військових в день їх свята і відверто, на камеру, принижує їх. Тебе, нещастя, військові з чотирнадцятого року захищають, поки ти з ворогом бізнесом займаєшся та розважаєш його. Вони захищають усіх українців, а те, що серед них і таке лайно трапляється — це не їхня вина. Дійсно, диявол в деталях. Грає, буба грає в цю мить говнокомандувача перед публікою, забув, навіть, що це не сцена. Тому і кусень лізе в рот: він актор, в нього досвід не стидатися на публіці. А що там з масовкою, не царське діло про це дбати.

Курва мать! Він дійсно вважає себе найвеличнійшим. Біда тільки, що мамарима не навчила внутрішній тактовності та повазі до людей. Я начальнік — ти дурак, так і лізе з буби, як він відкриває рота.

Цікаво, кого допустили до того столу ганьби? Нікого там не знудило? А відмовитися можна було? Щиро співчуваю потерпілим. Як на мене, я б з ним на одному гектарі і срать не сіла.

Що ви тепер скажете, люди, коли побачили, яке відношення до вас, простого народу? Йому ж до дупи всі, дивіться, як він в гостях себе поводить, все собі, ось який яскравий приклад бачимо на цій світлині: хам і невіглас, який брехнею вдерся до влади, відверто поклав свій прилад гри на роялі на всіх.