А ви це бачили? Як цей, як його, на роботу в Раду приїхав під пафосний музон? Я реготала до гикавки. Чесно, думала, що таке вже не знімають. Оператор точно читав спогади тих фотографів, які кукурудзу для Хрущева знімали так, щоб вона здавалася вищою.

60186820c3dde.jpg

Як вчасно! Презе знов обісрався (ну не змогла я іншого слова підібрати). І тут... виходить весь прилизаний, зі скляними очима та скамянілим обличчям цей марнославний демагог. І йде він, не дуже впевненими кроками, у порожнечу, туди, де немає жодної живої душі, лише радянські інтер'єри, які підкреслюють його нікчемність. На наших очах цей китайський болванчик малює на папері велику літеру Д. Можна було і не писати, нам і без цього добре зрозуміло, що з ними усім дупа. Ким він себе уявляє, коли стає в позу пам'ятника? В нього, навіть, брови не доросли ще до Брежнева. На кого розрахунок? Мохерові берети западають на інший типаж.

Ну, типаж сьогодні усіх потішив, було на всі смаки. Мамкин питайко. Якось, спостерігала я таку подію на вулиці. Біля паркана стояв красень доберман, повний самоповаги та спокою. Раптом, якась дрібнота кинулася до нього, захлинаючись від істеричної брехні. Доберман, не втрачаючи самовладання, одним рухом підняв задню лапу та прицільно надзюрив на шавку.

Втім, поки усі перепитують зелю, в мене питання до бені: він точно знав, наскільки тупе те звірятко, яке буде йому загортати?