Читаю сьогодні нові пости сусідів по сайту і бачу явну істеріку авторів. Хлопці, ваші камінгаути у віртуалі, де ви констатуєте, що презе ні в дупу, нарід лайно і попереду лише піздець, м'яко кажучі, напружують. Що в цьому нового? Серед моїх друзів госпітальні волонтери, волонтери, що досі допомагають армії різним крамом, і не тільки, жінки, які плетуть маскувальні сітки, а також учасники бойових дій теперешньої війни. Вони точно знають, де головний ворог. І якщо хтось сподівається, що долбо(зе)бам все зійде з рук, не чекайте, ми їм не подаруємо.

Ще тиждень, поки вгамується турбулентність після виборів в США, і все почне виправлятися. Це поки в дядьки Сема бійка павуків в своєму слоїку, наші щури повилазили з владної клоаки, щоб порєшать свої питання. Як смердить! А тим часом наш головний ворог з московії путін, на ім'я хуйло, розтринькав свої статки на ниці і криваві людожерськи війни, аж до того, що розпродає свій золотий запас. Це не може не тішити.

Нам потрібно ще трохи протриматися, але не зкурвитися. Ми ж — не зелена гидота, ми вміємо відстоювати гідність, пам'ятаєте? Тому, я вас прошу, давайте якось без скиглення, а тільки по справі.

5fa059ae745e9.png

Прев'ю dima.gapchinskiy