Президент моєї державі не має опускатися до персонального реагування на заяву Кадирова!!! Це якщо коротко, про мою суб'єктивну реакцію на появу цього «провокаційного інфоприводу».

Розлогіше відрефлексувати на цю ситуацію може допомогти відповідь на запитання: «а хто взагалі такий цей Кадиров?». Відповідь на дане питання дав він сам: «пехотинец Великого Лидера Владимира Путина»…Тому його дії дуже «гармонійно» вписуються у нинішній сценарій Кремля: здійснювати максимальний військово-психологічний тиск на українську владу шляхом проведення подібних інформаційно-підривних операцій, збільшити інтенсивність обстрілів та кількість поранених і вбитих українських воїнів на Донбасі; демонструвати готовність у будь-який час вдатися до повномасштабної військової агресії стосовно України (чого лише варті останні події в Криму та проведення навчань «Кавказ 2020») тощо. З якою метою, я думаю, вам не варто пояснювати…

На тлі всього цього у мене виникає лише одне запитання: «а „Великий Лидер Владимир“, залучаючи таких „пехотинцев“ до своїх фесбешних операцій, знає коли саме вони вперше вбили свого першого русского…Відповідь знову ж таки дає „пехотинец Кадыров“: