Непрості випробовування не дуже толерантній значній частині українського суспільства підкидає Олімпіада ;) Вчора до фіналів в своїх вагових категоріях вийшли два українські борці. Тепер вони точно матимуть як мінімум срібні нагороди, яких у нас поки що аж 1, і зберігають досить непогані шанси на золото. Вже за годину матимемо результати фіналів, але обоє борці вже однозначно переможці і герої цих Олімпійських ігор.

І якщо про першого, Жана Венсановича Беленюка, діючого нардепа від «Слуги Народу», більшість знає, то другий — Насібов Парвіз Паша-огли — абсолютна сенсація цих ігор.

 Зайшов в інстаграм 22-річного мешканця Запоріжжя. Судячи з усього — простий і непогано вихований хлопчина. Проте в його соцмережі — суцільний Азербайджан і мусульманство, на що Парвіз, безумовно, має повне право. Він народився в Азербайджані і зберігає досить тісні зв'язки як з батьківщиною, так і з місцевою діаспорою. Хоча й містечковий запорізький патріотизм деінде проривається ;)

Так що, друзі, звикаємо до того, що ось така у нас Україна — яскрава і різноманітна ;) Сподіваюсь, увага, яку точно отримає до себе Парвіз Насібов після цих ігор, сприятиме тому, що хлопчина все більш асоціюватиме себе з країною, яку він представляє на килимі. А нестачу видимого патріотизму йому простять навіть найзапекліші українські патріоти, адже в попередньому раунді Насібов вибив з боротьби одного з головних фаворитів — росіянина зі страшним прізвищем Сурков ))

UPD: Після бою Насібов досить щиро висловився про Україну: 
«У меня слезы. Я прошел очень тяжелую дорогу к этой Олимпиаде. Меня родители дома ждут, переживают больше, чем я. Это слезы, которые я не могу сдержать... План бога, который написан мне, хоть 150 судей будет. У нас нет такого финансирования, чтобы нас тянули, но нам это и не надо. Украина – сильный народ, мы выиграли.
Хотел бы всему Азербайджану, я еще азербайджанец, всем большой салам. Украина и Азербайджан – это мои любимые страны, мои родины. Я вас всех люблю. Вы мне много пишете, но я не хотел отвечать, не хотел мысли в сторону убирать. Это еще не все. Буду настраиваться на финал.
Огромное спасибо всей Украине. Я люблю эту страну. Это все для Украины. Мне нечего сказать. Слава богу, что он наградил меня такой победой. Чем тяжелее победа, тем слаще. Я не могу сдержать свои эмоции.»

Це відео має потенціал стати вірусним, тож краще подивіться його тут