Спочатку криворізькі патріоти (ну ті, що самі тебе так звикли йменувати. І ще треба, щоб відсотків 45 з них були в камуфляжі. Назвемо їх «патріоти №1») придумали собі, що депутат Усов прийде самолічно люструвати голову райради Степанюка.

А депутат Усов, схоже, нікуди йти не збирався, він просто піарнувся в ефірі 112, сказавши, що «патріоти Кривого Рогу запитають у Степанюка найближчим часом, як він вважає можливим, не довівши свою невинність у суді, повертатися на робоче місце і відправляти владні повноваження». Але на думку перших «патріотів», ті патріоти (хай будуть №2), які на їхню думку є на зарплаті у Усова – несправжні патріоти. Більше того, вони в соцмережах настирливо натякають, що нардеп купив «патріотів Штанька» (який теж трохи регіонал) і «Свободи», і, тим самим, вони, зрозуміло, тепер зовсім несправжні патріоти і чудового голову райради від них треба захистити. От і прийшли «патріоти №1» захищати від «патріотів №2» голову райради, і заразом спитати у нардепа Усова навіщо він «голосував за Гіві і Моторолу». Правда, на їхню думку, висловлену іменним вінком, нардеп вже помер, тому питати як би і нема з кого.

А ще раніше на голові дзержинської райради Степанюку піарився міністр Аваков. Виставляв фоточки ганебно пов'язаного чиновника-високопосадовця в рожевій сорочці. Чиновник – всім відомо – регіонал, сидить в районі давно і прочно, але на думку «патріотів №1» через те, що він давав бензин волонтерам і взагалі всіляко допомогав АТО, він тепер скоріше не корупціонер, і навіть про те, що він з ненавісної кожному «нормальному патріоту» Партії регіонів, вони готові легко забути. Міністр Аваков зі свого боку з приводу повернення заарештованого на роботу тепер чомусь в фейсбук не пише.

А ще з «патріотами №1» ходять голова Радикальної партії, чию фігуру ми тепер маємо ліцезрєть постійно, бо білбордів цієї партії тепер в місті більше, ніж кого б то не було, і головним елементом на них виступає саме фігура голови в обтягуючих сукнях. І ще вони заявляють, що з ними партія «Укроп». Але головного «укропа», який в камуфляжі набагато більше, ніж на 45%, фізично не видно. Хоча сумнівів в його ментальній присутності там ні в кого не виникає. Там же афганець Крижов, який за диво-опитуванням (мабуть, відповідали виключно афганці і родичі пана Крижова) є другим за рейтингом претендентом на посаду міськголови.

А ще нещодавно всі ці патріоти разом організовували комітети, «виступали єдиним фронтом» і взагалі готові були на все, ліш би не «ненависні вілкули». Але вибори все ближче, що з ними робити патріоти не дуже знають, тому хто свідомо, а хто ні ламають комедію, яку знімає на відео «криворізьке громадське» в особі єдиного журналіста/відеооператора/сісадміна/продюсера, який ніяк не визначиться, чи він незалежна преса, чи все ж таки полум'яний «патріот», якому про об'єктивність чи мінімальну логічність замислюватися не варто.

І це, уявіть собі, лише початок. До виборів лишилося 2 з половиною місяці ;)