Ви може і не в курсі, а в Нідерландах за пару днів з великою ймовірністю буде гаряче. Там триває чемпіонат Європи з футзалу, і вчора ввечері збірна України вийшла в півфінал.
Caption
Не знаю, як таке стало можливим, але наша національна команда, що складається майже виключно з гравців місцевого чемпіонату, який ніби-то геть не є топовим, реально конкурентна на цьому чемпіонаті. З португальцями грали абсолютно на рівних, а казахів, які натуралізували кількох зіркових бразильців, сьогодні прямо розібрали. А це ж тіпа лідери світового футзалу. Прямо приємно було дивитися.

А гаряче буде тому, що в півфіналі наші скоріше за все гратимуть із росією. Хіба що тих завтра сенсаційно зупинять грузини. Футзал, звичайно, не найбільш рейтинговий вид спорту в світі, та й у нас в країні, але таке протистояння помітять всі.

ЗІ: я там писав, що майже всі українські гравці грають вдома, так от, є одне сумне виключення. Нєкто Разуванов грає в Росії. Ще більша зрада в тому, що ім'я там собі він зробив у клубі з ганебною назвою «КПРФ». А щойно так вийшло, що саме цей Разуванов забив казахам вирішальний гол. Якщо повторить подвиг і в наступній грі, так і бути, випишу йому індульгенцію ))
ЗІ2: виявилося, що і капітан команди Шотурма, чиї відео з налаштуванням команди на гру бадьорим «За Україну!» нашуміли в вузьких колах, теж в 2014-15 роках в тій же «партійній» команді відмітився. Лишається сподіватися, що свіжі скандали з обнімашками «спортсменів поза політикою» таки ведуть до певних змін в сфері спорту. Принаймні, дуже схоже, що збірну України перед зимовою Олімпіадою добряче з цього приводу прокачали. І дуже цікаво буде подивитися, як все це виглядатиме в принциповій битві з руськими. Якщо тих раптом сьогодні не виб'ють грузини )